Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    Tegnapi/mai Jófogás vs Hardveraprós vevős story :

    Jóember üzen, h érdekelné egy cirka 3000 Ft-os cucc, de vigyem már el neki a Keletibe délután 5-re. Írom neki, hogy ez fizikai képtelenség, mert hogy nem tudok teleportálni (legjobb esetben is akkor lépek ki a melóhelyen az ajtón), nincs bérletem sem, meg időm sem erre nagyon, de 6-7 körül el tudom vinni, vagy jöjjön el érte. Nem tud várni, 5-kor indul, jó, akkor másnap vigyem be a melóhelyre. Jó. Kérdezem este, hogy akkor jön érte? Hát vigyem már el a Keletiig, mert ha ő eladó lenne, és el akarná adni a cuccot, ő biztos elhozná. És milyen kamu már az, hogy nincs bérletem, és mekkora lusta disznó vagyok, hogy nem vagyok képes "pár lépést tenni" (oda-vissza jó 40 perc BKV-zásról beszélünk), ő már csomó mindent eladott, ne szívózzak már ilyenen. Ment még egy kis adok kapok, majd abban váltunk el, hogy mekkora szararc vagyok. :C :C :C

    Ugyanez itt PH-n (féléves újonc):

    Postázást kér, utalja a pénzt, aznap elindult a csomi. Kérdés: másnapra odaér? Mondom neki, hogy 2-3 munkanap a reális. 2 nap múlva reggel már ír is, hogy még mindig nem jött meg! És több ismerőse is azt mondja, hogy 1 nap alatt meg kellett volna jönnie. Újabb levélben pontosít, hogy OK, mégsem igaz az 1 nap. De akkor mikor jön már meg? Küldjek rag-számot. Mondom neki, hogy ezt online úgysem látja, de este átküldöm - ígérem. Késő este érek haza, kimegy a fejemből, reggel már ott a levél: miért nem küldtem meg, küldjem már! Jelzem neki, hogy 3 nap alatt ez a 10-dik levele, de azért megkapja reggel a számot. Erre sértődötten közli, hogy az életben nem vesz tőlem többet semmit. Mondom neki, hogy semmi gond, de a csomag azért megjött?? Erre már válasz sem jön, hiába kérdezek rá még egyszer. Azóta már belépett többször...

    Ugyanez a deal a fanatikus taggal így zajlott: Este üzen a tag, h van-e postázás? Írom van, meg hogy mennyi az ára. Átküldi a táblát, h a posta.hu-n mik az árak (minimálisan az alatt, amit mondtam), én megírom, hogy igen, de rühellek sorban állni, meg borítékot kitölteni, ezért egy minimális + ktg. bele van még ebbe kalkulálva. Röhög egyet, és egy kicsivel többet már utal is. Reggel a számlán a zseton, a csomag meg már ma a postán. :C :R

    Vannak azért különbségek... :D

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák