Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Érdekes dolog. Az ekkora értékű cipőkre tudtommal min fél év garancia van és nem szabad hagyni magad. Én grundon fociztam sok-sok évet. Piacon vásároltam mindig cipőt: wink és lancast. A wink cipőimet azt rendszeresen addig koptattam az aszfalton amíg már talpbetéten közlekedtem és nem kellett sűrűn váltani, 3 000 és 5 000 forint között mozogtak és általában több mint 1 évet kibírtak de azt napi 3-4óra foci mellett heti 5-6 nap (régi szép idők). A lancast nem volt annyira strapabíró, bár panaszom arra sem volt mivel számomra kicsit kényelmesebb volt mint a wink-ek és árban ugyanott volt. Jelenleg már csak műfűvön játszom, oda meg egy leértékelt Puma műfűves cipőt vettem, az nem fog ott elkopni, de aszfalton nem bírna ki 4-5 derbinél többet.

    Én azt ajánlom neked, hogy próbáld megtalálni az arany közép utat. Legyen kényelmes és strapabíró, de nem feltétlen a legdrágább és legkihívóbb darab, a kevés néha több. A pályán úgysem azt fogják nézni, hogy mi van a lábadon ha lősz pár szép gólt.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák