Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jookomak

    őstag

    Szomorú, de sajnos az új cuccok nem olyanok mint a régiek.

    Sztem válassz egy egyszerű dizájnú adidas cipőt, nekem még sose ment szét a lábamon egy se. Talán kijelenthető, minél csilivilibb, annál gagyibb minőségre. 3 bőrdarabot még tán jobban összevarrnak, mint egy műszálas bélést, egy lélegző szövetet, egy neonfényben foszforeszkáló HD filmeket játszó Ronaldinho hangalámondásos réteget, ami be van vonva egy focilabdárajobbantapadó anyaggal...
    Amúgy életem legkellemesebb csalódása egy wink teremcipő volt. Fekete műbőr, kék betétekkel, ha esetleg láttad volna. 6 ezer Ft-ért vettem, és 5 évig bírta, na mondom ennyit megért :) Időszerű lenne cserélni, mert már azért tényleg kezd szétmenni, vacilálok is, hogy beleinvesztáljak újra egy kisebb vagyont, vagy vegyek egy adidast.

  • jookomak

    őstag

    válasz Napfénysüti #40 üzenetére

    Sztem kapuskesztyűben a legeslegjobb az Uhlsport. Volt már Adidasom, Nike-m, Reusch-om, mind sokkalta hamarabb szétment, mint az uhlsport. Ja, és mindegyik az ujjbegyeknél. A legdrágább kategória, de nálam az vált be leginkább. Ha már kesztyű, akkor nekem a vékonyabb tenyérrétegű, merevítés nélküli az ideális (gyorsaság vs. tartás), a merevítősben egyszerűen nem tudok pontosan dobni.

    Valamint az áruljátok már el, hogy hol lehet joma cipőt kapni Pesten? ahogy olvastam beugrott hogy nekem is volt egy, ugyan nem sokáig, mert kinőttem, de addig nem volt vele gond.

Új hozzászólás Aktív témák