Új hozzászólás Aktív témák

  • N1

    tag

    válasz tkazmer #32 üzenetére

    Voltak már érdekes élményeim mobillal..
    Volt, hogy ki volt kapcsolva a telefonom, beszéltem valakivel egy vizsgáról, aztán felhívtam a haveromat, és amikor felvette, szóról szóra elmondta azt amit még a kikapcsolt telónál mondtam, és váltig állította, hogy felhívott, de nem vettem fel, csak hallotta amit mondok. És ez nem az egyetlen ilyen tapasztalatom.
    Ugye a CIA-nek a pletyka szerint van olyan programja, ami az emailforgalomban csekkolja a kifejezéseket. Gondolom bármire rá tudják állítani..Most nem jut eszembe, milyen néven emlegették, talán Blue valami.
    Ha mi ilyen felbontásban érjük el a Földről készült képeket a Google Maps-ben, akkor gondolj bele, hogy katonai szinten mit látnak. Bárkit meg tudnak figyelni, elég ha tudják az emailcímét, a telefonját, és a címét. Ezt meg elég megadni egy netes áruházban..
    Ez mind csak összeesküvés-elmélet, de nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. (na azt hiszem, ennyi közhely mára elég is volt:D)

    [Szerkesztve]

    (Kolombusz): ''Szivből kivánom neked, hogy valami barom, mondjuk aki a szar Ladáját, vagy BMW-jét versenyautónak hiszi bassza el valamelyik családtagodat, vagy téged.''

Új hozzászólás Aktív témák