Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz dezz #135 üzenetére

    A wii-hez csak annyit, hogy a fejlesztők lenyilatkozták hogy tökéletes, játékos tudást meghaladó mozgásra is képes. Szóval amit írtál már nem igaz, hogy nem pontos.

    Egyébként ha értesz a dolgokhoz írd le miben fog többet nyújtani a ps3, és akkor elhallgatnak a kétkedők, mert a sony ezt nem tette meg. Én pl. ps3-vételre adtam a fejem tavaly aztán átálltam wii-re. Azért mondtam le a ps3-ról mert 1. kiderült hogy a gpu része még kicsit gyengébb is mint xbox 360 2. kiderült hogy nehéz fejelszteni rá és kevés játék jön hozzá lassan és sok idő mire beindul 3. az égvilágon semmiféle tájékoztatást nem adtak a játékosok felé hogy miben fog többet nyújtani, nehogy megint a fizikával gyere, mert ha pcn egy maggal megoldották akkor xbox360-on is megtudják ahogy igény lesz rá és a ps3-on is. Fizika mellett mia a bánat az amire használható a cell egy játékban és amire nem képes az xbox360? 4. számomra nem tetszik a ps3 kontrollere 5. megilyedtem az alapgép és a hozzá készülő valószínűleg magasabb árú játékoktól és az élmény szintjétől (eddig megjelent cuccok = xbox360 kb, ráadásul kicsit gyengébb graffal, amit biztos a fejlesztők hibája is, ezt elfogadom) kb ennyi

    Én is leírom miért éppen a wii-t veszem hibái ellenére: 1.elmaradt technológia (baromira leszóltam érte a fórumában, ha a pénzmen múlik a dolog nálam nem a márkaszimpátia dönt, ezt nem neked szántam csak vki írta hogy megettem a microsoft pudingját, miközben az xbox az amit eszembe se jutna megvenni mert akkor már bika pc), 2 új kontroller amiről eleinte azt hittem mint te, hogy pontatlan lassú vacak, de kiderült hogy nem mert megnéztem bemutatókat róla és a játékfejlesztők is bizonyították, illetve tesztelt játékokból pl. a legújabb golfos game már jóval érzékenyebben használja
    3 sokkal nagyobb játékélmény és rengeteg lehetőség, amivel nem értek egyet hogy unalmas lesz egy idő után, szerintem ez az új kontroller jóval több élménylehetőséggel szolgál mint mondjuk a karakterek poligonszámának növelése (ha még az van) mert minden játékot el tudok vele képzelni és már vágyom is rá hogy minden fajta játékot így játszak
    4 magas ár, xbox 360 játékár-mégis e mellett döntöttem, meg a rengeteg készülő játék miatt és egyre több fejlesztőt is nyernek meg, tehát nem hal be mint a gc ellátottság terén

Új hozzászólás Aktív témák