Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz ryori #35 üzenetére

    En nem ertem ezeket sztereotipiakat.
    Bementem a T-hez, varakozas kozben nyomkodtam egy win telefont. Nem jegyeztem meg melyiket. De bizony varni kellett a nevjegyzek betoltesere es igy tovabb. Nem akadt de ettol meg bizony lassu volt.
    A droidot sokkal tobb gyarto hasznalja, es optimalizalas hianyaban kerulnek a piacra. Ha a win lenne ekkor lefedetsegu akkor ott is lennenek boven gondok. Szamtalan alkalommal lattunk (lattam) kozepes hardveren repulo droidot. Ha szannak ra idot, es rendesen igazitjak akkor megy az. A wint egy gyartohoz kell optimalizalni, es mivel piacra lepes van ezert mindent megadnak hogy jo legyen, mivel produkalni kell, ha piacot akar maganak. Meg par evig menni fog, utanna betelik es az oprendszerek kozotti atjarhatosag lesz a fo irany. Akik elsonek mernek fuzionalni azok kaszalnak majd egy nagyot!! Ugyfel szerzes mar csak elcsabitgatasbol lesz. :)

    Harom magos megoldas telejsen jo szerintem. Ebben a szegmesben van lethogosultsaga es valoban egy kozep ut. Addig jarhato amig egyes programok stabil mukodesehez nem kell legalabb 2mag. Bar hazon belul nem hiszem hogy ilyet irnanak.
    Amd nek is bejott anno a 3 magos cucc, nagy volt iranta a kereslet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák