Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • originlecso

    csendes tag

    Hát ha karácsony előttig esne egy 10.000 Ft-ot, akkor beruháznék egy ilyenre! Már csak az érdekelne, hogy melyik gyártó vállal be az európai/magyar piacon is egy vízálló, Dual-aktív készüléket? Ez még hiánycikk!

    Lefeküdni minek, ha nincs kivel ;)

  • originlecso

    csendes tag

    válasz Rusi #101 üzenetére

    Rusi segíthetnél nekem, mondjuk úgy szakmai, vagy kereskedői szemmel eldönteni egy dilemmát!

    Két készülék vásárlása között dilemmázok: Ez a Gsmart Simba SX1, illetve a Sony Xperia C.
    Nos a Simbánál remek a kamera, itt a Dual aktív mód, illetve hardveresen sem rossz kütyü. A Sonynál ugyan nincs így magasztalva a kamera, de a tesztképeket nézegetve, szerintem nincs szégyellnivalója.

    Ami igazán szempont lenne, hogy a Simba sx-1 90.000-es ára mellet ott a 2.éva tényleges teljeskörű hazai garancia, de nem tudni sokat a supportról, illetve itt a vélhetően gyenge akksi is!
    A Sonynál jó a support, de konkrétan a z Xperia C-t itthon nem forgalmazzák, tehát csak bolti 1+1 év garanciával érhető el, gyári szervízre ezért nem számíthatok, de láthatóan egyben van a készülék.

    Szóval a Sony egy bevált márka, van referenciája, vonzóbb az ára, de ezt a modellt a kereskedők rootolják, magyarítják és nem tudom érdemes lenne-e a Gigabyte 2év gyári garanciájával szemben "eladni a lelkem" egy 10.000-esért.

    Egyébiránt egy ideig játékban volt nálam még az Alcatel Scribe HD és a Prestigio 5044 Dou is Mindkettőnek jó felszereltsége, ill. vonzó az ára, 2év gyári (Prestigionál háztól-házig) garancia. Az Alcatelnél kicsit tartok az Unibody-tól, hogy nem cserélhető az akksi és hiányzik az értesító LED is, a Prestigiót pedig a kamera bosszantó exponálási hibája miatt, amit a tesztetekben olvastam/láttam, vetettem el. Nem tudom bölcs volt-e tőlem, illetve azt sem tudom, hogy azóta a hibát javították-e már a készüléken!

    Ha esetleg ki tudnál segíteni némi tanáccsal a dilemmámból a fenti készülékek fényében, azt megköszönném!

    Lefeküdni minek, ha nincs kivel ;)

  • originlecso

    csendes tag

    válasz fateless #104 üzenetére

    Sajnos az Overmax Vertis egy katasztrofálisan rossz készülék, olvasd el a véleményezését árukeresőn!
    Volt a kezemben a készülék, Tescoban kipróbáltam, sokszor nagyon nehézkesen reagál az érintésekre a képernyő. Őszinte,érdektelen eladóval beszéltem, sok a szoftveres garanciaprobléma vele, nem ajánlotta ő sem. Csak hardveresen erős, nincs rendesen optimalizálva, és sok gyenge jellemzője van a készüléknek. A róla készült és a neten fentlévő tesztek, ha mondhatom így erősen szponzorált munkák!

    Lefeküdni minek, ha nincs kivel ;)

Új hozzászólás Aktív témák