Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pentium4

    senior tag

    UPC meg a gyors net? na ne röhögtessük már egymást, ugye van egy csomo raklámuk(leteszteltük országosan, laggol a net nem ir a csaj, stb,) hát röhej az egész, totál kamum 120mbit es net háháháhááháháhhááhááh 30mbit nem éri el nemhogy a 120 at és azt a 30at is hajnali 3kor sikerült mérnek, napközbe amikor mindenki lóg a neten, kritikán aluli, ugy ingadozik a net le és fel mint egy viharba a bering tenger, és akkor ők letesztelték, hát persze röhög a májam! és akkor msot jönnel ezzel a hirrel hogy gigabites, bár iylen nálunk egyhamar nem lesz, de mind1! én a t-re esküszöm, vdsl-em van 25/5-s egész nap stabilan óránként lemérve 30/6-os net van, és nem igadozik fel le hanem atomstabilba jön, ez net, nem upc!! huzzák le a rolót a koax kábeljükkel és a kamu netükkel, meg ugye 120 megásat mondanak a reklámba is az már majdnem gigabit ha szakmai szemmel nézzük, de a magyar népnek mind1 90% azt se tudja miaz, csak jól hangzik!
    amugy oylan helyen mértem a upc n netet ahol 1év épitették ki huztak be totál uj kábelt és kis népességü övezetben, egy panelrengetegbe belese merek gondolni mit produkál a upc s net!
    további szép napot!

    P4

  • pentium4

    senior tag

    válasz Neil Watts #43 üzenetére

    nem érted, ha csak ugy mondjuk a hétköznapokba hogy 700 megás CD az 700 mega, ők azt mondják a reklámba hogy 120 megás, megabit nek sehogy se lehet értelmezni bárhogy is veszsük ha csak ugy magába az van hogy megás! 1 gigabit az kb 125megabájt/s, szal téves a reklám! ha tőlem is megkérdezi valaki hogy milyen neten van nem azt mondom jó falusian hogy 25 megás dicsak, hanem azt mondom hogy hogy 25mbit-es, ez a helyes kifejezés, nem ez a lebutitott megás szó, a vevők 90%-a azt se tudja mi az a megás vagy megabites szó!

    P4

  • pentium4

    senior tag

    válasz Neil Watts #45 üzenetére

    no problem, csak csezsi az agyam a upc, mert annyira sunyi banda, kamu a köbön, mint ahogy a digitális TV jük is, mert az olyan analóg mint ide peking, de ezt a népek nem tudják és bekajálják hogy milyen jó már nekem bezza digitális tv m van, a minőség meg olyan szinten szar hogy fáj, a hd adásokról nemis beszélve, szal egy a lényeg, UPC= ultranagy átbas***s!!!!

    P4

Új hozzászólás Aktív témák