Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bici

    félisten

    válasz fene_vad #28 üzenetére

    Nekem 5 milliárddal a zsebemben kb. annyi változna, hogy lenne normális családi házam (nem hatalmas, csak normális méretű), és valami VW Golf méretű/értékű kocsim, meg barátnőmnek is valami, ha akarna. (szerintem max egy lenne, mert inkább bringások vagyunk.) Meg a családomnak, és a barátaimnak is.
    A maradékból céget alapítanék. Kunyerálásnak nem lenne helye, mert én magam sem élnék nagy lábon és a cégnek kell a stabil háttértőke, hogy ne egy/több agyatlan befektető mondja meg, hogy mit csinálok.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • bambano

    titán

    válasz fene_vad #28 üzenetére

    "Nem hiszem, hogy olyan jó dolog ha egycsapásra elválik a szar a víztől.": szerintem ez a legjobb, ami történhet. attól kezdve pontosan tudni fogod, ki hova tartozik.

    "A gyanakvás lenne az elsődleges érzelem, azzal kelsz azzal fekszel.": miért kellene gyanakodni? a gyanakvás egyfajta feltételes mód, hogy mi van, ha akar valamit? tudni fogod pontosan, kijelentő módban, hogy akar valamit, nincs okod gyanakvásra.

    "Kinek mennyit adnál?": senkinek semmit. amint kiadnád a kezedből az első komolyabb összeget, híre menne, hogy pénzed lett és attól kezdve nem bírnád levakarni magadról a kéregetőket. napi akár száz hagyományos levél, gondolom email is dőlne dögivel a kéregetőktől és mindegyik szilárdan meg lenne győződve róla, hogy neki jár a te pénzedből, és súlyos fenyegetésekkel illetne, ha nem adnál. ha kiderül, hogy te nyertél, lőttek az életednek.

    persze, nyilván változna az életem, hiszen minek nyertem, ha nem költök belőle. de ettől nem lennék se paranoiásabb, se másabb.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák