Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz sagit #50 üzenetére

    Lehet, hogy gyökér a marketing (és most nem csak erre a részére gondolok, hanem úgy kompletten, ami hetek-hónapok óta megy), de hogy eléri a célját, és meglesz az eredménye, abban valamiért biztos vagyok. Az S2 eladásait szerintem simán fogja hozni, hiába az még egy éves sincs, és azt is eszméletlen sokan vették/veszik, meg még a Note-ot is, a mai napig viszik mint a cukrot. Személy szerint mondjuk nem igazán örülök neki, mert más jó gyártókat teljesen elnyomnak a brutál eladásaikkal. A Sony halódik, a Nokia dettó (pedig a Lumiákkal most azért nagyon odatették magukat, minden téren - marketingben is), LG-ről nem is nagyon hallok, Motorola itthon nem valami elterjedt... van még valaki? Egyedül a HTC tud még labdába rúgni, de már nekik is csökken a nyereségük negyedévről-negyedévre. Meg persze az Apple, de nekik nincs is gondjuk. Azért nem örülök neki, mert mindenkinek jobb lenne egy kiélezettebb árbeli és minőségbeli verseny. De addig amíg ilyen könnyű dolga van a Samunak... simán megteheti, hogy pl. ez a telefonja 200 ezerért kezdjen. Persze a többi gyártó is ludas, de azért mégis röhej, hogy ilyen S2 kaliberű gépekből 20 millió fogyott, pedig csak az adta el, hogy az volt a legerősebb hardver, meg a legvékonyabb. Az nem gond, hogy a TouchWiz hulladék, az akksi alig bírja, a hátlapból meg jóformán papírrepülőt lehet hajtogatni :DDD A lényeg, hogy villantani lehessen vele. Ha az Apple-nek bejött ugyanez, nekik miért ne? ;]

    Ha a kivitelezésen/használhatóságon is javítanának (nagy akku, minőségi burkolatanyagok, stb.) akkor megérteném az eladásokat, még én is elcsábulnék, ha tényleg meglépnék pl. a kerámiát. De úgyse fogják. Minek? Valami kell az S4-be is, ha majd ebből eladtak már újabb 20 milliót :)

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák