2014. augusztus 21., csütörtök

(#1) RaveForce

RaveForce
(PH! addikt)

nehogy aludjatok :)) ez egyébként jó, mert éppen samsung eseményen leszek, remélem élőben követjük :) én kíváncsi vagyok ;)

az alkalmazásnak a vezérlőgombjai is beköltöznek az állapotsáv alá, hogy könnyen tudjuk lelőni Zámbó Jimmy-t, ha felcsendül. (Bár ez ma már szükségtelen…) by:Bog

(#2) griiischdoov

griiischdoov
(kvázi-tag)

nagyon igyekeznek, hogy az Iphone-hoz hasonló hype legyen a telefon körül..
Délután megtudhatjuk, h hány colos lesz, de semmi márt. szerdán meg majd azt, hogy hány milliméteres..

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#3) griiischdoov válasza griiischdoov (#2) üzenetére

griiischdoov
(kvázi-tag)

én már csak a Nokia Iphone verő megoldását várom, Apollo-val..aztán többet nem is veszek mobilt.

[ Szerkesztve ]

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#4) RaveForce válasza griiischdoov (#3) üzenetére

RaveForce
(PH! addikt)

Iphone verő

haggyukmárezt a kifejezést... :U

az alkalmazásnak a vezérlőgombjai is beköltöznek az állapotsáv alá, hogy könnyen tudjuk lelőni Zámbó Jimmy-t, ha felcsendül. (Bár ez ma már szükségtelen…) by:Bog

(#5) griiischdoov válasza RaveForce (#4) üzenetére

griiischdoov
(kvázi-tag)

ők használták így, legalábbis a cikkben, ezért írtam így! a lényeg, hogy én találjam jobbnak az Iphonnál, vagy valami 543124 magos androidnál. bár nekem a Mango már most jobban tetszik ezeknél..

(#6) Pete55555 válasza griiischdoov (#3) üzenetére

Pete55555
(PH! addikt)

Válaszolsz a saját hsz-edre ? kicsit skizofrén :D vagy csak-->forever alone ;]

1-kor tuti gép előtt fogok ülni :)

Életmód blog mindenkinek: demetria.cafeblog.hu

(#7) griiischdoov válasza Pete55555 (#6) üzenetére

griiischdoov
(kvázi-tag)

összekevertem a topikokat, és utólag nem találtam hol lehet kitörölni a hsz-t..

(#8) Pete55555 válasza griiischdoov (#7) üzenetére

Pete55555
(PH! addikt)

Itt kaphatsz segítséget.
Töröltetheted / módosíthatod a hsz-t, ha duplázol, vagy pl rossz helyre írsz, stb.

[ Szerkesztve ]

Életmód blog mindenkinek: demetria.cafeblog.hu

(#9) zsoleer

zsoleer
(senior tag)

Na erre kiváncsi leszek, sajna pont melozok de azt hiszem megvár! :DD

(#10) B1T3

B1T3
(PH! addikt)

Kíváncsi vagyok. Azért biztos hagynak valamit május 3-ra is. :)

(#6) Pete55555
Végül is hozzáfűzhet újabb gondolatot is a hozzászólásához, bár adott esetben a szerkesztési időn belül válaszolt, szóval igazad van. :)

(#11) Xero

Xero
(PH! kedvence)

Kíváncsi leszek rá, de nem én vagyok a célközönség.

Akkor lépne nagyot a szememben a Samsung, ha két méretben hozná ki legalább. Számomra (és szerintem sokan mások számára is) 4" fölött irreálisan tepsi a készülék, viszont a teljesítmény és a funkciók jól jönnének.

(#12) Psytech

Psytech
(senior tag)
LOGOUT blog

Még egy Galaxy hír... Jééé :U
Most már tényleg megjelenhetne az a nyamvadt S3, akkor aztán lesz bódogság/sírás-rívás... ;]

i4S & BB Z10 & Galaxy Tab 7.7 P6800

(#13) Obi Wan

Obi Wan
(kvázi-tag)

sztem, ez nem feltetlen az uj sgs3 bemutatója lessz!
lehet akármelyik tab-é vagypedig csinalnak 1 galaxy termékcsalád frissítést! bár ez csak az én elképzelésem!
amugy hogyha igazak a hírek 4,7 es meg xy kijelzőkről akkor kell a fenének!!!
ezert "tisztelem" még a szifont! "még" nem álldozták be a haasználhatóságot! :))

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#14) randras

randras
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Bejelentik az új hűtőt? Izgi! ;]

Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Megbízhatósági pontjaim: http://goo.gl/2KRQJ (TOP100-ban)

(#15) zoll96

zoll96
(lelkes újonc)

Lehet hogy ez már az S4 lesz? :))

(#16) adamssss

adamssss
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem úgy volt h május 3-án jeletik be?
Akkor ma mindenről lehull a lepel?

Üdv, adamssss

(#17) kolosanyi

kolosanyi
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Istenem, inkább arra törekednének a gyártók, hogy használhatóbb cuccokat csináljanak, nem az eszetlen hypera...

"Do not pray for an easy life, pray for the strenght to endure a difficult one."

(#18) FragMaster

FragMaster
(PH! addikt)

>Azért ez elmés.<
Kiváncsi vagyok elbaltázzák-e annyira a löncsöt, mint a Nexusnál :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#19) -secret-

-secret-
(PH! addikt)
LOGOUT blog

pöröghetne gyorsabban az a visszaszámláló :R

Már a "semmi sem a régi" sem a régi.

(#20) noxwill

noxwill
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Naez érdekes lesz.

"Quick poll: PS4 or XBOX ONE. Raj: XBOX ONE, Penny: Huh?!, Leonard: PS4, Volowitz: both great, Bernadett: i like the Wii ...... Thanks grandma!!"

(#21) dying_star válasza randras (#14) üzenetére

dying_star
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

ugyanez futott az agyamon..
akarmilyen jok is a telefonjaik allitolag, en max hutot es mikrot vennek toluk .d

[ThinkPad W500] [Steam: http://steamcommunity.com/id/dy1ng/ ]

(#22) Robertoq

Robertoq
(őstag)

Tavaly az S2 bemutatója előtt is pár héttel volt elérhető egy teaser videó. Én most is erre számítok.

akarmilyen jok is a telefonjaik allitolag, en max hutot es mikrot vennek toluk
Akkor Te a kisebbséghez tartozol :) Az a durva, hogy a Q1ben a Note volt a legkelendőbb telefon letaszítva a S2-t

.

(#23) Jadro válasza dying_star (#21) üzenetére

Jadro
(PH! addikt)

Akkor hajrá! Ajánlom még a mosógépet is. Nekünk bevált. :)

Nexus 5 - SlimKat 4.4.4

(#24) Karma válasza Robertoq (#22) üzenetére

LOGOUT blog

Hol látsz ebben a statisztikában kelendőséget? :U
Adatbányász eszközzel rárepültek a social networkökre és nézték az emberek véleményét a telefonokról. Ennél semmi többet nem ígér a linkelt cikk se.

[ Szerkesztve ]

This is what it sounds like when doves cry.

(#25) spawn21

spawn21
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Itt leszek és figyelek! Nagyon várom mivel rukkolnak elő, még ha voltak pletykák is. :R

A droid Htc One-nál kezdődik.......

(#26) gerilee válasza dying_star (#21) üzenetére

gerilee
(senior tag)

Én meg pont semmit. Az elmúlt fél évben vettem tőlük egy LCD TV-t és egy mosógépet. A TV-t csak erős barkácsolással tudtam rárögzíteni az állványára a mosógép pedig központi panelhibás volt és nem tudták javítani. Ezek után erősen megcsappant a bizalmam a Samu termékek iránt... :U

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#27) FragMaster

FragMaster
(PH! addikt)

Kis eszmefuttatás. Van egy olyan érzésem, hogy ez most egy GS2 "HD" lesz, amolyan samsung 4s :D Lásd a talán fake képeket a mali-400 gpu-val, vagy az elhintett "Following technology blindly often gets you nowhere." mondat. Aztán jövőre jönne az "igazi" GS3, immár CA15 alapú soc-al.

Szerk.: a 4,6"-es Super Amoled Plus HD kijelzőt viszont borítékolhatjuk úgy tűnik:
"The designation Super AMOLED Plus means a side by side pixel configuration. SMD is planning to release a 4.6” Super AMOLED HD Plus with the 319 ppi for the Galaxy S3 Super AMOLED plus in May of this year. In addition, SMD is expected to add phosphorescent green, which will reduce power consumption and make the OLED display competitive with the retina display at white levels of 40%, while significantly outperforming LCDs for images and video." Szósz:[link].

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#28) adamssss válasza FragMaster (#27) üzenetére

adamssss
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

A samu nincs abban a helyzetben h ezt eljátsza. Eddig a brutális hw-vel nyertek meg tömegeket. Ha ez nem lesz elpártolnak tőlük.

Üdv, adamssss

(#29) stilo18

stilo18
(őstag)

A telefonguru oldalan van egy hir ahol egy koreai faszi mar videon mutogatta az I9300-t. Most, hogy az e a galaxy S3, fene tudja. 4x 1,4 Ghz, 4,6-os HD kijelzo, Mali 400-as GPU. Es a regen pletykalt kep, ugy nez ki igaz lesz.(amit vmi holland csapat dobott fel a netre!)

Hazatértem-HTC One

(#30) FragMaster válasza adamssss (#28) üzenetére

FragMaster
(PH! addikt)

Passz. HA igaz amit eddig láttunk, akkor kapunk 4 magot, egy gondolom én finomított mali-400 gput, aránylag nagy akksit a kisebb csíkszélesség alacsonyabb fogyasztása mellé + ugye NFC és LTE. Semmi átütő, semmi "4gb-ram-2ghz-fullhádé-kijelző" fanboyfröcsögés, de abszolút versenyképes így is. Aztán konkrétumok bő 1 hét múlva, kiderül.

(#31) vince válasza Jadro (#23) üzenetére

vince
(senior tag)

Sütőben is jók :D Hatalmas a belső mérete és rettentő hatékony a gyorsfelfűtése, nagyon szeretjük :K

''Miután az emberek az igazságot nem fogadták el hatalomnak, megtették a hatalmat igazságnak'' - Blaise Pascal

(#32) DarkChild válasza gerilee (#26) üzenetére

DarkChild
(fanatikus tag)

A tömegtermelés átka... :U
Nekem nagyon sok cuccom van tőlük (vinyó, mikró, porszívó, TV), szerencsére mindegyik kiválóan működik.

(#33) domperke

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Itt leszek...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#34) randras válasza DarkChild (#32) üzenetére

randras
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nekem is elfogy már néha a jóindulatom a multik felé, mert olyan selejteket is piacra dobnak, hogy katasztrófa (és most nem csak IT szektorról beszélek, ott van pl. még a ruhaipar), de egyszerűen mindig oda jukadok ki, hogy a többi cég sem jobb semmivel... nincs olyan gyártó, akiben még nem csalódtam. Ennek ellenére a Samsung abszolút bevált nekem, mint gyártó, csak másra: nagyon király külső és belső vinyóik vannak például. Telefont viszont sosem vennék tőlük. Mert nekem olyanok a mobiljaik, mint a játéktelefonok. :/

Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Megbízhatósági pontjaim: http://goo.gl/2KRQJ (TOP100-ban)

(#35) FragMaster

FragMaster
(PH! addikt)

Feltűnt közben egy krait-os samsung is: [link].
WVGA mellé kicsit overkill :DDD

(#36) sagit válasza FragMaster (#35) üzenetére

sagit
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Az kemény... na az tényleg nem laggolhat (na)

|| Eredeti,új, csak fénykép erééig kibontott HP CE400XC fekete toner a hírdetéseim között. HP M551 M575dn M575f M551dn M551n ||

(#37) Wave86

Wave86
(fanatikus tag)

Ne várjatok nagy videókat, meg részleteket, most csak egy reklámvideó lesz, amolyan kedvcsináló. Ahogy ez lenni szokott, illetve volt az S2 esetében is.

(#38) parkr válasza Wave86 (#37) üzenetére

parkr
(senior tag)

lottószámokat is írd meg, légyszi!

It's all good, man

(#39) USERCONTENT válasza Wave86 (#37) üzenetére

USERCONTENT
(kvázi-tag)

Én is erre voksolnék, azonban abból is kiderülhet néhány fontosabb és eléggé várt részlet, pl. hogy egy Galaxy SII plus-t kapunk-e, vagy egy teljesen új designt, valami tartalmi ujítást. Ha nem is mutatják meg (mint SII teaser-ben az SII-t), az apró hint-ek sokat elárulhatnak ("Following technology blindly often gets you nowhere.").

(#40) bok92

bok92
(PH! addikt)

Bejelentik,hogy mégsem jelentik be májusban az sgs3 telót... :D

BB Z10

(#41) USERCONTENT

USERCONTENT
(kvázi-tag)

GLBenchmark az SIII-ról (?) és egy ez alapján készült összehasonlítás.

(#42) FragMaster válasza USERCONTENT (#41) üzenetére

FragMaster
(PH! addikt)

Hm, a link alapján nem jön be I9300 eredmény.

(#43) Wave86 válasza parkr (#38) üzenetére

Wave86
(fanatikus tag)

Dehogy írom, majd hülye leszek kiírni, ha vihetem a főnyereményt! :)

(#44) adamssss

adamssss
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nektek is beszart a számláló? :)

Üdv, adamssss

(#45) FragMaster válasza adamssss (#44) üzenetére

FragMaster
(PH! addikt)

Be.

(#46) noxwill válasza adamssss (#44) üzenetére

noxwill
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Mint a bot :DDD

"Quick poll: PS4 or XBOX ONE. Raj: XBOX ONE, Penny: Huh?!, Leonard: PS4, Volowitz: both great, Bernadett: i like the Wii ...... Thanks grandma!!"

(#47) USERCONTENT válasza FragMaster (#42) üzenetére

USERCONTENT
(kvázi-tag)

Eltávolították, de valaki lementette kép formájában (többen is látták, tehát itt nem a photoshop a kérdés, hanem hogy ezt i9300-al csinálták-e, és az SIII-t takar-e).

(#48) sagit válasza adamssss (#44) üzenetére

sagit
(PH! addikt)
LOGOUT blog

"Samsung Magyarország:
Sziasztok! A link jó, a hiba nem Nálatok van. Kapcsolati hiba okozza a kimaradást, ezért elnézéseteket kérjük!"

[ Szerkesztve ]

|| Eredeti,új, csak fénykép erééig kibontott HP CE400XC fekete toner a hírdetéseim között. HP M551 M575dn M575f M551dn M551n ||

(#49) Remusz911 válasza sagit (#48) üzenetére

Remusz911
(PH! kedvence)

ez is a marketing része, több millió ember idegei pattanasig feszülnek, és az utolsó pillanatban helyrehozzak a kapcsolatot

hiába próbálják az Apple marketingjat koppintani. :D

Kövirózsák, Kaktuszok olcsón, nálam, Budapesten!

(#50) sagit válasza Remusz911 (#49) üzenetére

sagit
(PH! addikt)
LOGOUT blog

elég gyökér 1 marketing :(((

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.