Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jack@l

    veterán

    válasz Abu85 #19 üzenetére

    Tehát akkor külön apukra is leszt még egy api, jó lesz ez a piacnak? DX12, mantla + erre fejleszteni egy csóró játékot?

    A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

  • nubreed

    veterán

    válasz Abu85 #19 üzenetére

    Lehet te ezt másképp látod Abu, de szerintem ez egy teljesen rossz irány, ebbe bele fog roppanni az AMD. Évek óta ezt játszák, pontosabban hosszú évek óta elindultak ebbe az irányba és mit látunk? Azt hogy egyre jobban zsugorodik a piaci részesedése vagy jobb esetben stagnál. Meddig szopatja még magát tövig az AMD? Nem kéne felébredniük?

    We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #19 üzenetére

    Abu, ez egy eszement baromság!!! DX 9 és 10 váltásánál is a 10-re szartak a fejlesztők. Ezzel épp ugyanígy lesz. Nem kellene hagyni, hogy beültessék őket a hintába. A fejlesztők még egyáltalán nem bizonyítottak, van néhány Mantle program, ami működik ahogy?! Egyedül a Frostbite motorosok működnek rendesen, se a Thief se a SE3 nem. És akkor most arra mennek amerre a fejlesztők kigondolják? Aztán meg majd jól szarnak az egészre és Shitworksöznek. Na ezt én nem engedném az AMD részéről, először bizonyítsák elkötelezettségüket és lojalitásukat aztán kapnak majd többet. Ráadásul a Mantle és a PS4 között elég nagy az átjárhatóság, ezt még plusz kockára tenni azzal, hogy egy nem kompatibilis API-t felépíteni? Na neee! Ez baromság. Itt őszintén szólva megint az nvidiát vélem felfedezni, egyrészt azért mert a fejlesztőkkel még mindig jó kapcsolatuk van, másrészt mert a fejlesztők szereik a pénzt, és simán elképzelhetőnek tartom, hogy ez részükről egyfajta stratégia a Mantle kinyírására. AMD meg szokás szerint van olyan balek, hogy felül az ilyeneknek. Többet kell mutatniuk/bizonyítaniuk a fejlesztőknek.

    "ezért cserébe exkluzív funkciókat és kiemelt támogatást ígérnek számukra." Csak nem nekik hanem a Shitworksösöknek.

    Persze lehet csak én vagyok paranoid, de 99%-ban nálam ezek bejönnek! :-O

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák