Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #19 üzenetére

    Abu, ez egy eszement baromság!!! DX 9 és 10 váltásánál is a 10-re szartak a fejlesztők. Ezzel épp ugyanígy lesz. Nem kellene hagyni, hogy beültessék őket a hintába. A fejlesztők még egyáltalán nem bizonyítottak, van néhány Mantle program, ami működik ahogy?! Egyedül a Frostbite motorosok működnek rendesen, se a Thief se a SE3 nem. És akkor most arra mennek amerre a fejlesztők kigondolják? Aztán meg majd jól szarnak az egészre és Shitworksöznek. Na ezt én nem engedném az AMD részéről, először bizonyítsák elkötelezettségüket és lojalitásukat aztán kapnak majd többet. Ráadásul a Mantle és a PS4 között elég nagy az átjárhatóság, ezt még plusz kockára tenni azzal, hogy egy nem kompatibilis API-t felépíteni? Na neee! Ez baromság. Itt őszintén szólva megint az nvidiát vélem felfedezni, egyrészt azért mert a fejlesztőkkel még mindig jó kapcsolatuk van, másrészt mert a fejlesztők szereik a pénzt, és simán elképzelhetőnek tartom, hogy ez részükről egyfajta stratégia a Mantle kinyírására. AMD meg szokás szerint van olyan balek, hogy felül az ilyeneknek. Többet kell mutatniuk/bizonyítaniuk a fejlesztőknek.

    "ezért cserébe exkluzív funkciókat és kiemelt támogatást ígérnek számukra." Csak nem nekik hanem a Shitworksösöknek.

    Persze lehet csak én vagyok paranoid, de 99%-ban nálam ezek bejönnek! :-O

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #144 üzenetére

    Értem és köszönöm a választ. De ebből mi felhasználók mikor fogunk valamit is érezni?

    (#150) Abu85: Az AMD-nek azonban látni kellene azt is hogy ők nem egy jótékonysági szervezet. Flashpointer jól érzi, hiányzik innen a kötelezettség. Ezt sokkal szigorúbban kellene venni. Nem csak a fejlesztők igényeit de a saját piaci helyzetüket is szem előtt tartva. Igenis elvárni a Mantle használatát, és amit már korábban is írtam, igenis megkövetelni a fejlesztőktől a shitworks elemek mellőzését. Valamit valamiért. Adnak egy eszközt, ami a fejlesztőt segíti, akkor jogosan elvárhatják azt, hogy a fejlesztő ne köpje őket szembe.

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #153 üzenetére

    (#152) Abu85: Azt a tesztprogram megvan és hát nem mondanám, hogy hasra vagyok esve tőle.

    Az első és legfontosabb, Mantle van, DX12 még nincs, nem elérhető publikusan. Nem a sebesség a lényeg, hogy van-e plusz a Mantle vagy DX12 között, hanem hogy a saját eszközük (SDK) használatát meghatározzák, hogy nem élnek vissza vele a fejlesztők az AMD kárára.

    Igen ott a több száz oldalas doksi, ami alapján pontosan lehet tudni milyen kód kell ahhoz hogy jól fusson és pontosan lehet azt is tudni, hogy milyen kell ahhoz, hogy ne fusson jól! Ez itt a lényeges az AMD szempontjából, hogy vissza lehet élni vele. Elég egy kis Nokiás doboz a fejlesztőknek és máris egy 750Ti sebességén van a 290X, pedig köszönő viszonyban sincsenek. Ezért kell az elvárás és a kötelezettség.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #155 üzenetére

    Nem az SDK-ra gondoltam, hanem Mantle már van, DX12 majd Win10-el jön.

    Nem az SDK vagy a dokumentáció meglétével van a bajom, nem is baj hogy van sőt, de hogyha már van és adnak, akkor az azzal való visszaélést nehezítsék meg.

    Egy pár játék amik jönnek majd PC-re: Assassin's Creed: Rogue, Assassin's Creed: Victory, Batman: Arkham Knight, Battlefield Hardline, Dead Island 2, DiRT 4, Doom 4, Dying Light, Evolve, GTA V, Just Cause 3
    Mad Max, Mass Effect 4, Mirror's Edge 2, Project Cars, Rainbow Six: Siege, Star Citizen, Star Wars: Battlefront, The Division, The Witcher 3: Wild Hunt, ezeknek közül hány is lesz megfelelően optimalizálva? Mennyiben is lesz shitworks féle antioptimalizálás? És mennyihez is használják a Mantle SDK-ját? Na itt a probléma kérem!

    Lehet, hogy a kötelezettségeket gyűlölik a fejlesztők, de az hogy azt várja el egy vállalat, hogy egy adott eszközért ne köpjék le őket, nem egy olyan kötelezettség, amibe különösebben bele lehet kötni.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Duck663

    őstag

    válasz Abu85 #157 üzenetére

    Komolyan nem hiszem, hogy nem érted! 'A' vállalat ad valamit ingyen, ami a fejlesztőt segíti, majd a fejlesztő egy 'B' vállalattól jó pénzt bezsebel, a shitworks féle szemétért, nem hiszem el, hogy nem érzed, hogy ez a fejlesztők részéről nem etikus, az 'A' vállalat felé! És itt teljesen mindegy melyik az 'A' és melyik a 'B' vállalat. Ezért kell 'A' vállalatnak, ezt egyszerűen nem megengedni, és bizonyos megkötésekkel engedni csak az amúgy ingyenes eszköz használatát!

    Az Evolve is mehet a shitworksös listához, itt a gépen a Beta. És ennyit a 2K-ről!

    [ Szerkesztve ]

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák