Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz bambano #71 üzenetére

    pedig pont te képzelsz bele dolgokat...
    senki sem beszél arról a 100%-ről amiről te ...

    az isp szeretne pénzt szedni attól akinek köszönheti, hogy előfizetést kötnek vele (hisz ha egy cégtől pénzt szedhetne, akkor bárkitől megtehetné).
    Az teljesen irreleváns, hogy az összes felhasználó együttes forgalmának 90%-a youtube szervere felé megy. A userek a maguk szerződéseinek megfelelően használják. A szolgáltatónak meg teljesen mindegy, hogy 1000 féle szolgáltatás vagy egy féle szolgáltatás megy a hálózaton át. Az már az egyéni szocproblémájuk, hogy azért sír a szájuk mert használják a kifizetett kapcsolatot. Sokszor leírtam már: értem én hogy a szolgáltató anyagi érdeke az, hogy csak pénzt szedjenek be, de ne kelljen szolgáltatni, de ez engem nem hat meg.

    (#70) Penge_4: törvényileg kötelező birkának lenni? Az isp is csak egy szereplő a piacon, nem ő az atyaúristen. Van ahol nem tűrnek mindent a userek, hanem váltanak vagy perelnek. Persze mit várjunk itt, ahol "perelj be ha nem tetszik, úgysem te nyersz" szöveggel rázzák le az embert... persze ha mégis nyer, akkor is csak csepp a nyájban, mert a többi beveszi a maszlagot és beijed.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák