Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rob83

    aktív tag

    2006-ban vettem egy Samsung Projektoros Tv-t! Mondván ez 15 évig Tv-lesz! 210 ezer forint! :W

    Hazavittem,minden fasza volt.Másnap reggel kapcsolom be a közepén egy sárga csíkkal.Hívom az üzletet és azt módja,az eladó hogy,az nem létezik vigyem be! :(((
    Viszem vissza a boltba,ponyvás utánfutóval mert nem fért be a kocsiba és még az eső is esett.Bekapcsoljuk az üzletbe a Tv-t ott a csík!Mondja az üzletvezető,hogy ő nem tud semmit tenni vigyem a kijelölt szervizbe.Mondom neki,hogy adjon egy másikat mert hát 3 napon belül vittem vissza 15 óra!!Azt nem lehet ez nem így működik,majdnem kizavart a boltból! Vigyem szervizbe ez nem az ők gondjuk,majdnem levertem az embert,de rendőrrel fenyegetőzött!Elvittem a szervizbe 56 nap után hívtak,hogy kész a Tv!Közben persze többször beszéltem velük,hogy 30 napjuk van a javításra,de mindig kimagyarázták!

    Jó is volt 3 hétig utána random hiba egy kattanással egybekötött sötétség 1-2 másodpercig. :Y

    Vissza a szervizbe mondom nekik,hogy inkább nem kéne nekem már ez a Tv vennék másikat,mert ez sz@r!
    Persze nem foglalkoztak velem,megcsinálták 43 nap múlva kész is lett.A munkalapon elszámoltak 219 ezret! :W Lámpákat,és alaplapot cseréltek!

    Na mondom akkor jó most már jó lesz jó is volt egy fél évig utána ugyanez a műsor csak 2 hónapig javították!Hazahoztam és mikor beakartam kapcsolni be esett az oldalán a gomb sor.Ezt a helyszínen javították 1 hét múlva!

    A tv-t elcseréltem amikor lejárt róla a garancia egy kisebb Samsung Lcd-re,csak,hogy szabaduljak tőle.

    A lényeg,hogy kivan az ember szolgáltatva,nem tehetsz semmit,hiába védik a fogyasztót,mindig vannak kiskapuk!

    [ Szerkesztve ]

    "Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

  • rob83

    aktív tag

    válasz 5teve #91 üzenetére

    Igazad van,de akkor nem voltam ennyire "tájékozott"!

    Azt viszont nem tudom,hogy akkor milyen jogszabályok voltak.Már min1 régen volt!
    Csak arra akartam rá világítani,hogy igenis erőszakosnak kell lenni,mert maguktól nem fognak segíteni!

    [ Szerkesztve ]

    "Bízok Istenben,mindenki mást megfigyelek!"

Új hozzászólás Aktív témák