Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    Saját tapasztalat: Elmúlt 2 évben végig HO, a csapatom több mint duplájára nőtt, nem egy ember ment is tovább poziban, megnyertünk több új nagy ügyfelet magunknak és eljutott oda a cég hogy már nem mi vadásszuk az ügyfeleket hanem ők keresnek minket a hírnevünk miatt.

    Volt kollégám másik cégnél ellenkező irányba ment, ott közölték hogy na akkor hibrid office és törekedés az irodába bejárásra. Több projektjük is beborult mert aki bejárt az kávécigiebéd kombókkal és beszélgetéssel verte el az idejét, sokan pedig közölték hogy ha nincs HO akkor pacsi van. Azóta a volt kollégám újra a kollégám másfélszer annyi pénzért full HO-ból.

    Én is közöltem a főnökséggel hogy ha be kell járni akkor vagy az útra szánt idő munkaidőnek számít vagy szépen órabéremmel arányosan hozzávágják a fizumhoz. Kb akkor kell bejárnom ha jön új kolléga, körbemutogatom neki az irodát ami nem lát többet, elintézzük az összes accountját, VPN belépését aztán elköszönünk egymástól és online találkozunk holnap.
    Kérdés nélkül kiperkálják az utazásomat felfelé kerekítve és nagyon szépen megköszönik hogy bejöttem és eligazítottam az új kollégát.

    Ebből mindenki vonja le magának a következtetéseket.

Új hozzászólás Aktív témák