Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz #40553216 #11 üzenetére

    Nem sikerült leszűrni, hogy melyik tábort "erősíted", de nehogymár egy emberi lény ne legyen alkalmas alkalmazkodni egy kicsit. Az, hogy 30 évig úgy kellett, és most nem, azt jelentené, hogy egyből szar? Holott kb 2 neuron bekapcsolásával meg lehetne tanulni, hogy ezen az új rendszeren hogy kell kikapcsolni.

    Én inkább abban látom a problémát, hogy az emberek durván elkényelmesedtek, ha már valami nem a megszokott akkor megy a zapulás, hogy szar a szoftver stb..

    Személyes véleményem szerint a Win 8.1 semmivel sem rosszabb mint a Win 7. Nekem pl tök ugyanaz a kategória a kettő. Pont ugyanúgy használom a Win 8.1-em mint annó a Win 7-et. Értsd 98%-ban ugyanúgy csinálok mindent. Win 7-en se használtam már a Start menüt, hát itt se. Ami új, ahhoz meg alkalmazkodtam.

    Egyébként a saját anyámon is azt látom, hogy meg tudná csinálni, csak lusta gondolkdni. Nem érdekli annyira, így hát nem is megy. Ha én ebből most azt szűröm le, hogy anyám se tudja megcsinálni, ezért ratyi a szoftver akkor az rendben van? :/

    Illetve mielőtt még valaki meggyanusítana azzal, hogy Microsoft beépített ügynök vagyok, elárulom, hogy Linuxot részesítem előnyben és csak amiatt használok Windows-t (is), mert ezen szoktam játszani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák