Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz D1Rect #27 üzenetére

    azt szerintem már nem merte, mert fél óra után a szerszeámosomból előszedtem a kétkezes falbontó céleszközömet és magam mellé helyeztem, valószínűleg érthetett az építészethez is, mert furcsán nézett miért kell egy vezérlőpanel cseréhez a műszerész csavarhúzók és páka mellé ilyen precíziós műszer is. ;]

    a többieknek: nem norbi az összes titkos könyvében két dolgot ír le. egyél normális kajákat, és mozogjál. nem kell sanyargatni magad. normális alapanyagokból összerakott napi étrenddel 1300-2000+ (függően mit dolgozol mozogsz, stb) egy pár finomságot is meg lehet engedni magadnak. és naponta húzzá' ki aztán mozogj, ennyi norbi titka, meg hogy kényelmesen felcimkézi hogy mikor egyél mit, készen vagy félkészen odatolja aztán csak enni kell. ez a piaci modell, csak ezért ne nézzünk már rá istenként, semmi titok nem volt eddig ebben, és ő is úgy tálalja a témát mint egy varázsló, kis füst, egy kis tüzijáték, a nép bólogat, ó igen. milyen igaz.

    közben meg elég lenne elővenni a 8.os bioszkönyvet és megnézni mi van az anyagcsere folyamatok alatt, és megérteni hogy hogyan működik a szervezet.

    vzozo ahh tehát a cukor amint beviszed trigliceriddé bomlik és megy is a raktárakba? érdekes. már csak az a kérdés hogy mivel biztosítja így a szervzet mondjuk a folyamatos, az esetek jelentős részében egységes vércukorszinted, és minek vannak ott a glikogén raktárak...

    gtasystem: alapvetően az oktatással van gond igen. de nem az "orvosoknál" kéne kezdeni, hanem fiatalon... nem mellesleg meg a helyes mozgásra neveléssel már óvodától, és nem heti 2x45 perc tesiórával iskolában. de a gyerek ugyanazt az általában iszonyat helytelen étkezési formát veszi át, amit a szüleitől lát... otthon és az iskolában is rendbe kéne tenni ezt, ha nem akarunk a jó öreg amcsi mintára fejlődni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák