Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz kali #264 üzenetére

    Ez tényleg szép, hidd el, mióta saját bőrömön tapasztaltam milyen az, hogy egyenlőbb az egyenlőbbnél, azóta tojok jóóó magasról a jogra, az azok betartóira és megalkotóira is. Pedig jól neveltek, éves szinten borítom a pénzt minden formában az országba és szerintem nem sűrűn tulajdonítottam el dolgokat így vagy úgy emberektől.
    Amelyik rendszer annyira követhetetlen, hogy nem tudja már azt sem van-e farka és ha igen az hol, az úgy rossz, ahogy van, ne lepődjön meg tehát senki ha a nép vergődik. Mert az jogos. A megoldást meg hadd ne mi találjuk ki, valaki azért kap fizut, hogy megtegye. Én sem várom el, hogy anyuci rakja össze a notikat, mert balfék vagyok hozzá, szerintem így fair.

    És mivel azt is megéreztem milyen, mikor a törvény lesújt szigorával a nagy semmiért aztán meg bemenekül a fa mögé, hogy izé, de mi a dolgunkat tettük minden helyes volt, talán nem meglepő, hogy szkeptikus vagyok úgy amblokk a témával kapcsolatban.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák