Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Na azt nem értem, hogy most hol vannak a "magyar nobel díjas tudósból több van" (mondjuk kár, hogy a többsége a csúnya, szemét, aljas, hanyatló nyugat pénzéből lett az és nem Magyarországon, de az nem baj.) mint több f... fogott utcalányból Budapesten, mint kilincset magyar öntudat terjesztő ős magyarok.

    Mert most ugyanaz történik mint a rákosi rendszer-ben meg utána, csak most nem akasztanak fel még! Mindent szétrombolnak, amit pénzzel kellene támogatni, nem számít semmi, csak a nyugdíjasok, meg a magyar öntudat az egekbe legyen emelve.

    Sztem most gondolkodtam el, hogy végleg elmegyek, ugyan az elmúlt 4 évben már legalább 30 hónap körül nem voltam itthon, de azt hiszem nem is nagyon akarok.

    Az uber után az IT-t is szétszedik, ugyan nem támogattam akkor, de most nagyon örülök, hogy annó a KFKi nem került ezeknek a sarlatánoknak a kezébe.

    Na de Magyarországra ez kell. Gondolkodni veszélyes, jobb ha nem, felelősséget vállalni nem kell, tanulni nem kell, mert az vagy pénzbe kerül, vagy "nincs rá igény".

    Ez azoknak jó csak akik nem akarnak fejlődni, tanulni, és nem akarnak önerőből haladni, úgy tűnik ez bejön sokaknak, akár a gulyás szocializmusban.

    Nagyon nem tettszik.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák