Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64791808

    törölt tag

    válasz bandiras2 #9 üzenetére

    Drágám, ugye nem sértődsz meg, ha azt mondom: gusztustalan, hogy ebből az írásból politikát csinálsz...? Remélem nem veszed zokon, hogy - bár szólásszabadság van - az, ahogyan te ezt az írást polotikává provokálod, és egy perc alatt eljutsz Budaházy-ig, mindezt csak azért, hogy hirtesd a saját nacionalista propagandádat, az szerintem bőven kimeríti a gátlástalanság fogalmát?

    Egy kis adalék: Budaházy most azt mondta, hogy fegyverbe mindenki, lépnünk kell. Rendben, én betartom, és fegyvert fogok. Ha minden átró szándék nélkül tévedésből tarkón lőlek, az ugye nem gond? Csak kérdezem. Már szerintem nem az, minden forradalomnak (nnnnnnajó, szóval a csőcselék balhéjának) van áldozata.... csak érdekel a véleményed.

    Nem vagy birka, mint a többiek? Igen, egyedi és megismételhetetlen vagy, csak úgy, ahogyan a többi uszító, nagypofájú, kőhajigáló, fenyegetőző, balhézó, kocsigyújtogató, nacionalista ember.

    Két dolgot mondok a balhézóknak (dönsd el, hogy ide tartozol-e, de szerintem mindketten tudjuk a választ): az első, hogy takarodjanak dolgozni. A második, hogy őszintén remélem, hogy fegyvert tudnak végre fogni, imádkozom, hogy találjanak ma éjjel pár AK-t az utcán. Ugyanis akkor végre lesz ok bevetni a katonaságot és éles lőszert adni a rendőrök kezébe. Annyira várom már, hogy akkor mit fogsz írni! :K

    Szóval nem vagyok egyik párt elkötelezettje sem. Távolról sem, régen pártok felett szól ez az egész. De vagytok 10 ezren, akik balhéztok. A többiek vannak 9,5 millióan, akiknek a véleménye ugyan vegyes, de már régen nem akar balhét egyik sem. Bődületes tiszteletlenség valakinek az ilyen jellegű írását öncélú, uszító politikai ideológia terjesztése érdekében felhasználni. Hallgatnod kellene egy kis politológiát. Jót fog tenni. Már mondjuk ha beengednek...

    [ Szerkesztve ]

  • #64791808

    törölt tag

    válasz philoxenia #24 üzenetére

    Abszolút igazad van, csak iszonyatosan felhúztam magam azon, hogy a kolléga egy igazán emberi, gondolkodtató témából is gyakorlatilag azt hozza ki, hogy "meragyurcsány". Megyek hányni...

Új hozzászólás Aktív témák