Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    PC-m van, de nettó baromságnak tartom ezeket a lenyúlós eszközöket. Ha konzol akkor a gyári irányító és kész, mást ne támogassanak. Részemről remekül szórakoztam a joy-al is amikor konzoljaim voltak, hiszen ha mindenki másnak is az van és mellé vesszük a pc világhoz képest töredék csalót, akkor kiegyensúlyozott egyenlő feltételekkel indul mindenki multiban, singlében is remekül szórakoztam nekem a regés is tetszik. Multira én alapból csak és kizárólag konzolt vásárolnék, de ezzel pont azt a kimagasló élményt csökkentik a zöldhasúak miatt.

    Persze lehet jönni akkor hogy miért van kormány a konzolokhoz és valahol jogos. Azt mégis jobban el tudom fogadni, a konzolos autós játékok félszimulátorok maximum és sokkal kevesebb előnyt jelent a kormány. De multiban a hardwareazonosító ilyen félszerzet eszközök esetén a minimum lenne, csak hát ez sem a sony sem az eszközgyártó érdeke.

    A microsoft x360 esetében is támogatta asszem az egeret, bill-t, ha a fejlesztő úgy készítette el. Senki nem csinált ilyen játékot asszem, pár éve még volt szürkeállomány a fejlesztőbrigádok fejében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák