Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    PC-m van, de nettó baromságnak tartom ezeket a lenyúlós eszközöket. Ha konzol akkor a gyári irányító és kész, mást ne támogassanak. Részemről remekül szórakoztam a joy-al is amikor konzoljaim voltak, hiszen ha mindenki másnak is az van és mellé vesszük a pc világhoz képest töredék csalót, akkor kiegyensúlyozott egyenlő feltételekkel indul mindenki multiban, singlében is remekül szórakoztam nekem a regés is tetszik. Multira én alapból csak és kizárólag konzolt vásárolnék, de ezzel pont azt a kimagasló élményt csökkentik a zöldhasúak miatt.

    Persze lehet jönni akkor hogy miért van kormány a konzolokhoz és valahol jogos. Azt mégis jobban el tudom fogadni, a konzolos autós játékok félszimulátorok maximum és sokkal kevesebb előnyt jelent a kormány. De multiban a hardwareazonosító ilyen félszerzet eszközök esetén a minimum lenne, csak hát ez sem a sony sem az eszközgyártó érdeke.

    A microsoft x360 esetében is támogatta asszem az egeret, bill-t, ha a fejlesztő úgy készítette el. Senki nem csinált ilyen játékot asszem, pár éve még volt szürkeállomány a fejlesztőbrigádok fejében.

    [ Szerkesztve ]

  • Peat;)

    veterán

    válasz cskamacska #24 üzenetére

    A lézerpisztoly álá ps move ellen semmi kifogásom, a wii mote-ot is imádtam red steel-t, metroidot, zeldát nagyon élveztem. De ezek olyan kiegészítők amik az élményre mentek rá és nem az eredményre. Egy alapvetően munkaeszköz, amivel pixelszinten tudnak dolgozni, ami két dimenziós felületen mozog, csuklóból fordulsz 180 fokot minimum, az hatékonynak hatékony, nem vitatom, én is játszottam talán ut2003-at utoljára egérrel komolyabban anno. De attól még rohadt mű dolog és mint ilyen számomra lehet megártott a jó lét, de semmi helye a konzolok világában. Bárki eredményesebb az egérrrel, de attól még nem törvényszerű hogy az a legélvezetesebb, csak azoknak akiknek az eredményesség 100%-ban határozza meg a szórakozást.

  • Peat;)

    veterán

    válasz schawo #28 üzenetére

    Akkor te nem voltál nagy quake3, unreal tournament gamer, újabbakat nem ismerem annyira. Azért egy 2 centis csuklórándítás nekem gyorsabban megy mint való életben 180 fokot fordulni, két lábon állok ez van. Vagy forgószékből kell mérni? Abban csak nem lőnek rám :)

    Na mindegy, nekem nem fáj annyira, mint írtam most pc-m van és nem multizom, csak single-re szerintem felesleges, multinál én meg úgy érzem az eredményesség és nem az élvezeti faktor miatt fogják megvásárolni.

Új hozzászólás Aktív témák