Új hozzászólás Aktív témák

  • martonmany

    újonc

    Tehát ha valakinek nem egyértelmű a ROM csere, akkor tennék egy kísérletet a leírására, hátha ez érthetőbb, bár amit nem tudtam, azt megkérdeztem baralajbitól vagy Duliee-tól. Win 7 alól türtént a telepítés az alábbiak szerint.

    Ahogyan én csináltam:
    1.Regisztráltam a needrom.com-on. Muszáj volt, mert addig nem láttam a letöltendő linkeket.

    2.PayPallal támogattam Baralajbit. (ha valakinek nem ér meg 2 dollárt egy stabil rendszer bele se fogjon) Szerény véleményem szerint brutál sok meló van ebben a rom-ban, mert a gyárihoz képest mintha más telefont kaptam volna a felrakás után. Emailben megkérdeztem tőle hogy ilyenkor a jelszó magától jön, vagy tőle kell kérni, erre Ő küldte válaszul a jelszót.(emailcíme a needromos link mellett megtalálható)

    3.Letöltöttem a nagyobb vezriószámú ROM-ot, mellesleg most nézem, hogy felrakta a 3. verziót :R

    4.Szintén innen letöltöttem, az SP-Flash Tool V5.öt Ez a csodatevő progi.

    5. Orosz oldalról letöltöttem 3 dolgot: -verzió 1.0.12 menüpont alatti lenovo usb drivert; -kicsivel alatta a pirossal kiemelt 2-es lépés alatti MTK USB drivert; -és az ez alatti SP Flash Tool drivert

    6. Ezt a 3-at kitömörítettem, majd futtattam. Ezek a driverek szükségesek a windowsnak.

    7.Kitömörítettem az SP Flash Tool V5-öt, majd futattam. Ebben a download menü alatt van egy scatter loading fülecske, ezt megnyitva megkerestem a 3. pontban letöltött ROM-ot, és ezt kiválasztottam, amit be is töltött magának.

    8. A download only legördülő ablakot átváltoztattam firmware upgrade-re. Kivettem a telefon akkuját, és sd-kártyáját(ezt lehet hogy nem szükséges), és csatlakoztattam az usb kábellel a telefont a géphez.

    9.Ezek után megnyomtam a zöld download gombot. Kimentem kávézni, és mire visszaértem voilá: végigmentek alul a színes csíkok, talán azt is kiírta hogy kész, erre már nem emlékszem.

    10. Akku visszatesz, telefon beindít, majd Örül. Tovább tartott utána feltenni a szükséges programokat, mint maga ez az egész procedúra.

    A needromos és orosz linkeket megtaláljátok a két oldallal korábbi hozzászólások között. A leírásban nem írtam ki mindenhol a 28 millió karakterből álló verziószámokat, de egyértelműen kiválaszthatók.

Új hozzászólás Aktív témák