Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neorow1

    senior tag

    A mai elektronikus zenében is megvannak az igényes darabok, de mivel neked a 90-es évek beli hangzás jön be, valsószínű azért nem tetszik a mai. Scooteren és társain nőttem fel, de szinte minden stílusú zenét meghallgatok, ami nem lép ki a végletekbe (Death metal, goa, industrial techno), de a fő csapásirány a hardstyle, hardcore (ami lényegében semmit nem változott a 90-es évek óta, máig megvannak ugyanazok a stílusjegyek) dubstep (ami nem egyenlő az agyonhypeolt brostepel amit skrillex és társai nyomnak), trance, grime, hangulattól függően néha egy kis rock és metal is befigyel. Nem kell leírni a mai zenéket, csak tovább kéne lépni a hypeon és körülnézni, hogy kik azok akik még lélekből írnak zenét.

    Belenéztem az általad linkelt zenékbe, de a klasszikusokon kívül nem nagyon találtam számomra hallgathatót. Tele vannak mára cikissé vált effektekkel és ez teljesen elrontja a hangulatát, mindig a nevelőanyám vengaboys CD-je róluk eszembe amit rongyosra hallgat.. Annak a kornak is megvoltak a maga pitbulljai, meg nicki minaj-jai, csak az idő mindent megszépít.

    Szerk: Ja, ha zenéről írsz, azzal megnyitod a trolletetőt, ne vedd a szívedre ha ők azt hiszik,hogy jobban tudják :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák