Új hozzászólás Aktív témák

  • dlaj

    őstag

    válasz Zozee24 #344 üzenetére

    Szia!

    Köszönöm a dicséreteket! Jólesik, ha valaki veszi a fáradságot leírni a köszönöm-et. :R

    Tök jó az ötleted a root-tal kapcsolatban. Valamikor én az egyik telefonomra próbáltam meg felrakni a gyári frissítést, de nem sikerült. Eszembe sem jutott, hogy ezt a root ZIP file-t meg lehetne próbálni így is.

    Az R16-os rom-ról nem tudok nyilatkozni, ugyanis nem raktam fel, és nem is szándékozom. Most az előrootól R12-es van fent a Needrom-ról, ez tökéletesen működik. Talán próbáld meg azt visszarakni, hátha megszűnik a problémád.
    Nekem volt fent az R15-ös, de semmi változást nem vettem észre. Sőt, miután visszaraktam az R12-est (egyébként csak kényszerűségből), akkor vettem észre, hogy pl az R-15-ösön az alkalmazásváltóban felül nem jelent meg a Google kereső sáv, hanem az volt kiírva a helyére, hogy "A modult nem lehet telepíteni". Szóval újabb folt, de nem jobb.

    Ezek után nem kísérletezek, ami jó azt nem piszkálom. Esetleg, ha egy új android főverzióval megáldott frissítés jönne azt kipróbálnám.

Új hozzászólás Aktív témák