Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    akinek az agyában egy ilyen szituáció hatására az villan be, hogy (erős túlzással) "elraboljon" két, számára vadidegen embert....hát annak nem csekély mentális problémája lehet.
    és ki tudja, még hány ilyen mászkál az utakon....
    pl rám a múltkor a zebránál akart rám ijeszteni egy kedves sofőr, csak mert én szabályosan át akartam kelni - ő meg nyilván nem akart megállni - konkrétan még fel sem léptem a járdára, és csikorgó kerékkel indult meg mögöttem, szerintem kb 20 cm lehetett a lábam és a kocsi között....ez mondom aztán igen :) (meg kell jegyezzem, szerencsére egészséges fiatalember vagyok, tehát nem gyökkettővel sétáltam át a zebrán....)

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

  • bepken

    veterán

    válasz jFox #6 üzenetére

    de azt lássátok már be végre, hogy egy, a cikkben is említett idióta nem hogy "félhivatásos" sofőrnek nem alkalmas, de még csak jogosítványt se adnék a kezébe. vagy Te szívesen szállnál be egy ilyennek a kocsijába, csak azért, mert olcsó?
    én nem sokat közlekedek taxival, de ha szükségem van rá, akkor csakis a telefonomban elmentett számokat hívom. azért, mert ismerem a sofőrt. tudom jól, hogy akkor is a házamnál tesz ki, ha matt részeg vagyok és talán épp csak megcsörgetni tudtam, hogy jöjjön értem az éjszaka közepén.

    persze, ha egy uber sofőr hülye, egy idő után úgyis lepontozzák és a kutya nem fogja hívni. na de ne én legyek már a tesztalany :)

    [ Szerkesztve ]

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák