Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocy

    őstag

    válasz -myself- #746 üzenetére

    Én Nexus4-ről váltottam és eddig nagyon pozitív minden!

    A kijelző gyönyörű, az amoled az amoled, a kép is tűéles. Az O2OS szinte olyan mint a stock droid, gyors, tiszta, nincs felesleges sallang, mint egy Nexuson.
    Nálam nem akad sehol, minden app nyílik mint a villám, még így is hogy teleraktam a cuccaimmal.
    Marha jó a két koppos képernyőoldás, és a gesztusok is tetszenek, pl. V rajz a kikapcsolt kijelzőn indítja a zseblámpát.
    GPS villámgyors, T-s 4G LTE hálóra felment szépen, a wifi megy, a jelet tartja, bár még csak itthon próbáltam ahol erős a jel.
    Telefonálásnál én jól hallom a másik felet és ő is engem, azt mondta mintha tisztább lenne a hangom a régi teló után, de ez lehet csak placebo.
    A beépített hangszóró is elviselhetően szól, fülesről teljesen jó a zene.
    Aksiidőt nem tudom, feltöltöttem maxra, azóta folyamatosan piszkálom kb 2 órája, 70%-nál jár. De ez tényleg folyamatos piszkálás.
    A fényképezőt sem próbáltam még, csak annyit néztem hogy működik, nem fagy.
    Real Racing 3 teljesen jól fut rajta, jobban mint a Nexus4-en, bár ez nem meglepő. Mással nem játszom.

    Nagy bugba még nem futottam, bár nincs még benne memóriakártya, állítólag azzal lehet problem.
    Mondjuk bekapcs után nekem is leakadt a wifi választás után, nyomtam egy skipet és továbbment, utána be tudtam lépni a google fiókba, azóta szépen szinkronizál.

    Összességében a minőségérzet prémium, minden szempontból. Utoljára akkor volt ilyen érzésem amikor a Nexus4-et vettem, hogy ez a teló állati jól össze van rakva. Eddig mindennel nagyon elégedett vagyok, hamar megérkezett, jól össze van rakva, jól működik, és ami nekem a lényeg, hogy nem óriásméret, szépen elfér a zsebemben, és egy kézzel is kezelhető.

Új hozzászólás Aktív témák