Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    Az a baj ezekkel a pna-kal, hogy már elértek egy szintet, amin felül nem tudnak fejlődni/újat mutatni.
    Egyedül, ami fejlődik talán, az a navi program (lásd primo megjelenése, de az meg ugyebár felesleges, mert nem lehet külön kapni).

    Nekem van egy x920asom, és szerintem az egy teljesen korrekt cucc: okosabb már nem kell, mert minek, butábbra meg már nem váltanék, mert majdnem minden funkcióját kihasználom.
    Túrázásra a mobilom helyett ezt használom, jobban bírja a strapát, és még szép kerekítettnek is mondanám (3napja használom folyamatosan Isztambulban :D ) :)

    Egyedüli tény, amivel lehet az embereket ösztönözni pna vételre, az a frissítések hiánya, illetve az árukapcsolás a navi programmal.

    De ahogy már egy korábbi cikkben is írták: aki akart venni pna-t, az már megvette, a többiek pedig használják a mobiljukat.

    Mondjuk nekem ez a becker kinézetre nem igazán jön be (volt már a kezemben a ferrari: na, az kifejezetten csúnya!).

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz Muhahaha #10 üzenetére

    Na igen, de mint írtam, a térkép és a navi programon kívül nincs igazán mivel ujítani.
    A funkciók (bt, fm transmitter, stb..) szerintem már elérték a maximumot, több már nem is kell bele, szóval itt inkább már az ár és a kinézet fog számítani.

    Sajnos ahogy írtad, a nagyfokú warez miatt a térkép frissíthetőségnek a fontossága is csökkent.. :S

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

  • Zirowe

    nagyúr

    Mondjuk az a 20perces hold keresés elég durva..

    Régi bp v350 pna-m volt ilyen lassúcska, hogy volt vagy 5perc mire megtalálta a holdakat (erre még akkoriban találtam egy jó megoldást: bekapcsolás után resettelni a gps-t, és ezután már kevesebb, mint két perc alatt talált jelet).

    Az x920bt-mnek pedig már van jele, mire elindul a navi program bootolás után, menet közben is..

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák