Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz L3zl13 #17 üzenetére

    A darabszámot az EA CEO-ja nyilatkozta 2015 októberében. Tehát innen a szám. Ennél bennfentesebb információm nekem sincs. Honnan is lenne.

    "A másik lehetőség, hogy valójában kezdetektől fogva csak az eladott példányokkal számoltak, és titokban végig a játék gyors mélyrepülésével kalkuláltak." Alapjában véve ebben van logika. Elvégre mindenképpen a nagy Star Wars bumm előtt akarták kihozni a játékot. Ezért is nem költöthettek valószínűleg egy fillért sem a single részre. Elvégre az egy igen drága része a játékfejlesztésnek. Forgatókönyv írók, szinkron színészek, rengeteg emberanyag, és idő. Erre nem kellett áldozniuk így. Ezen a részen rengeteget spóroltak és időben piacra dobták. Így a projekt szerintem simán nyereséges lett így. Én úgy vélem hogy a program nyereséges már, más különben menne a mismásolás. Kb mint a BF Hardline esetében. Az szimpla bukás volt. Viszont nem volt annyira fókuszban mint az elközelgő Star Wars játék.

    A félrevezető kommunikáció azért necces egy nyílt részvény társaságnál. (Ott bizony negyedévente közzé kell tenni a beszámolót, így elszámolva a részvényeseknek. Annyira nem mehet rosszul a cégnek, hisz május elején a részvény árfolyam ismét felment 70 dollár fölé. 2014-ben még csak 23 dollár volt. Így ha befektető lennék elégedett volnék a cég teljesítményével.

Új hozzászólás Aktív témák