Új hozzászólás Aktív témák

  • #48967168

    törölt tag

    válasz VGYke #86 üzenetére

    Szia!
    Akkor már ketten vagyunk... :)

    Tegnap került hozzám a kicsike, pár órán keresztül tudtam csak tesztelni, de eddig jó!

    A házunk elég nagy, és a cucc az emeleten van, a földszinten meg egy DUNE médialejátszót kell kiszolgálnia. A régi router csak a 720-as mkv-kat tudta röccenés nélkül átküldeni (azt se mindig), de ezzel már az 1080p-sek is teljesen jól jönnek, 20-22 Mbps-t simán biztosít, így még nem láttam eddig akadást. Nekem igazából e miatt kellett, érezhetően erősebb a wifi mindenhol a házban, sőt a kertben is...

    Ami zavar, hogy az USB-re kötöttt WD külső vinyómat a Download manager progi nem látja, de a hálózaton simán elérem... Ebből adódóan a torrentezést nem tudtam rajta kipróbálni...

    A kezelő felülete elfogadható, bár engem személy szerint zavar, hogy a rácsatlakozott eszközöknek nem adhatok külön nevet (a fene se akart MAC címről beazonosítani 6-7 eszközt)

    Röviden összefoglalva ami miatt megvettem arra tökéletesen alkalmas, a vinyó dolgot meg majd jobban körbejárom. Lehetséges, hogy új külső vinyó vásárlás lesz a dologból (úgyis kinőttem a jelenlegit) ehhez jól jönne egy kompatibilitási lista...

Új hozzászólás Aktív témák