Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • davidrt93

    csendes tag

    Köszönöm szépen mindenkinek a kedves szavakat. Nagyon lelkesítőek, lassan nekilátok majd a következő írásomnak. :R :R

    A cikk elkészülte óta valamennyit játszottam a játékkal, jelenleg 22 játszott óra van benne, 59%-nál járok, most fog kezdődni a 4. szekvencia (összesen 6 van), úgyhogy úgy saccolom, minden gyűjthető tárgy és mellékküldetés teljesítésével a 40-45 óra meglehet.

    Többen írtátok a Unity-t, természetesen az is megvan, lesz róla cikk is valamikor. :)) Egyenlőre még messze a Rogue vége így egy Unity vs Rogue összehasonlítást nem tudok most mondani, de legyen annyi elég, hogy én így végeztem ki a Unity-t, 52 játszott órával:

    Nekem tetszett, én láttam benne a potenciált, rengeteg mindenben fejlődött az elődökhöz képest, a Victory-ban pedig majd javítják a problémákat. Egyedül a gépigény nem fog javulni, az szinte biztos. Bár szerintem kicsit túl lett lihegve a dolog, nálam HD7950-en közepes beállítások, 1440p, élsimítással 35-40 fps fixen megvolt. Azért ez egy 3 éves kártyától nem is rossz. A látványnak ára van sajnos.
    Ami nincs meg egyébként a 100%-hoz az az Initiates miatti zárt ládák (menet közben lelőtték a weboldalt és mire megnyíltak a ládák egy patch részeként, addigra már kivittem a játékot) és az AC Unity companion app miatti cuccok. Ez egy telefon/tablet app, ami egyszerűen használhatatlan volt, heti 1-2x elszállt a mentés és nullázott minden addig elért eredményt, amúgy az app maga meg halott ötlet, több 10 órát kellett várni mire 1-1 láda megnyílt, amiben rendszerint pénz vagy valami hasztalan cucc volt. Összesen 3 ládát sikerült összeszedni, utána pöppet elszállt az agyam és letöröltem a programot. Ezért csak 98%.

    Sareth Épp most este akartam írni neked, hogy megjelent a cikk, de gyorsabb voltál. Igen, ahogy beszéltük a csomag elég szegényes, sajnos. :O A Guillotine kiadás az meg ugyan az mint a Notre Dame? Tudtommal az az 1 fajta szobros van, meg a Bastille kiadás, az a fémdobozos fajta.

    A Rogue digitális beszerzése a legracionálisabb lépés, érdemes végigjátszani, de sajnos az árat, ahogy mondod, nagyon mellé lőtték.

    "A hülyeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben." Thomas Alva Edison

  • davidrt93

    csendes tag

    válasz Shinjike87 #24 üzenetére

    Egyetértek, a mostani helyzetben egyáltalán nem szégyen, ha valaki úgy próbál ki egy játékot, hogy letölti és játszik vele egy kicsit. A legtöbb címnél amiről nem tudom biztosra hogy fog futni rendesen vagy hogy biztosan tetszeni fog, azt elöbb letöltöm.
    Ezt fogom tenni a Witcher 3-nál is, ami biztos hogy nagyon jó játék lesz. A 2 kérdés, hogy hogyan fog futni és hogy mennyire fog tetszeni a játék nekem személyesen.
    Ha megjelenés elött felkerül, leszedem, játszom 1-2 órát és ha bejön, már azonnal rendelem is meg CDGalaxisból, hogy még az előrendelői cuccokra is lecsaphassak. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A hülyeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben." Thomas Alva Edison

Új hozzászólás Aktív témák