Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    válasz Raymond #12 üzenetére

    Nem is álltak ellene. :D Köszi az újabb adalékot! :R

    SzalaiG Az a kis üveg méz talán két dl volt. :U

    @matthew@ Gondolom megbocsájtod, hogy a létező legjobb fotókat próbáltam összeszedni a netről és a cél érdekében azok által bemutatni az államokat. :B Amikor ott jártunk, egy VHS kamerával videózgattunk, aminek a képei a mai elvárásoknak nem felenek meg. Szerintem jobban jártok és reálisabb képet is kaptok Arizonáról és a többi államról is, ha "megengeditek", hogy fölhasználjam a rendelkezésemre álló képanyag legjavát. :B

    nepszter1 Kívánom, hogy sikerüljön! :K

    Lauda, BlacKSouL
    nagyon szépen köszönöm a visszajelzéseteket. :R Nagyon sajnálom, hogy nem láthatjátok! :W Pedig csúcs film! Legalább olyan jó, mint a Yellowstone-ról szóló volt. Majd keresek valami mást. :(( Nálam különben jól működik. Nem értem, hogy ebben mi a pláne, hogy letiltják bizonyos országokban? :F

    A számadatok valószínű, hogy más-más évben készültek :U , az összlakosság egy korábbi adat szerinti lehet. :B Nagyon köszönöm a visszajelzést!! Javítom.

    Solten, még pontosan megnézem a történelem könyvben :B , mert az én ismereteim szerint az egész területet úgy vették meg, ..kis türelmet kérek. :B Javítani fogom, ha téged igazolnak a tények. :K Köszönöm a hozzászólást!! :R

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák