Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Raysen623 #178 üzenetére

    A magyar köznyelvben létezik a "ballib" szó, mint rövidítés. Szótári alakja valóban nincs, de az emberek értik, mire utal, és kényelmesebb használni ezt, mint körbemagyarázni. Pont olyan, mint a "szoclib", és egyéb képzett szavak. Európa szinten nem állja meg a helyét ebben a formában, mert a liberális gondolkodás nem mindenhol köthető ennyire a baloldalhoz, mint nálunk, de én most a magyar viszonyokról írok...

    azonban mindkettőnél van egy határ amit meghúznak és nem lépik át.

    Igazán? Én nem láttam még a határt, amin megállnának. Mutass rá kérlek, hogy a magyarországi liberálisoknak hol van a határ, pl a bevándorló üggyel kapcsolatban.

    Ami a törlést illeti... ha annyira "európai vívmányokról" szónokolnak egyes EU vezetők, akkor a szólás szabadságot vajon hogy felejtették ki közülük? Miért kötelező szeretni a bevándorlókat? Miért kötelező örülni nekik a nyilvánvaló problémák ellenére is? Az nem európai érték, ha valaki gondolkodik is?

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák