Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X-Master

    tag

    válasz #16820480 #76 üzenetére

    Ki tudja, ha jön a wm7 vagy valami durva 3d-s játék, esetleg emuláció.Nekem egyébként még a 2 giga is kevés volt a gépbe, és bizonyos programok és játékok észrevehetően igénylik a sok ramot.Most 5 gigám van, talán elég lesz.
    Meg én amondó vagyok, hogy párezer forintnál nem kerülne szerintem többe, ha mondjuk 1 giga ram lenne egy mobilba,150k körüli telók árába igazán beleférne, nemtom minek spórolnak ezen.Oké, hogy MOST nem használnád ki, de egy snapdragon proci biztos elég lesz sokmindenre évekig, viszont pár év múlva kevés lehet a 256mb.
    Egyébként régebben egy olyan gépünk volt, amibe 256mb ram volt, utána lett egy olyan amibe a videókártyán volt ennyi, amúgy egy giga.ekkor elhatároztam, hogy a rammal soha többé nem spórolok, mert látványosan megugrik a sebesség tőle.manapság 4 giga fölött tényleg nemigen van szükség, de addig vegyen az ember amíg ócsó, mer aztán drágul a ddr2, akinek meg az van és egy-két év múlva kelll több, jól megszívja.Gondolj a ddr1-es generációra, most mocskosul drágán tudnak bővíteni ramot.

Új hozzászólás Aktív témák