Új hozzászólás Aktív témák

  • |DavidWoody|

    tag

    En mar egyaltalan nem ertem mi folyik itt de felteszem ti sem . Utolso gondolatkent : az elvakult linuxpoweruserek meg koztunk foldi halandok kozti kulonbseg , hogy mi nem mondjuk , hogy mondjuk az LO szar , csak annyit , hogy MSO jobb es szamunkra annyival jobb , hogy hajlandoak vagyunk fizetni erte. Semmi baj LO val , LaTeX el es tarsaival , csak nekunk a kis plusszok amitol az MSO koenyelmesebb SZAMUNKRA az megeri a penzt NEKUNK. Ti meg orrba szajba b*sztatjatok az MS minden termeket , mert ti meg nemvagytok hajlandok fizetni erte es fel nem tudjatok fogni , hogy mas meg igenis fizet a plusszokert. Ennyi a kulonbseg. Az hogy nektek az MSO nemtartogat plusz szolgaltatast , mert ti osszemokoljatok barmiaron openszórszbol , az a ti dolgotok. Nemertem miert nem lehet megerteni , hogy van aki fizet a kenyelemert , hiszen az egesz elete ebbol all az embernek , mikor vasarol valamit akkor ott az arban rengeteg termeknel az a kerdes mennyit vagyok hajlando adni a kenyelemert. Olyan mintha aztmondanad , a 7es bmw szar auto mert ha veszel egy mitshu evo 10 et , meg uj fek , turbo , szelepvezerles , startelekronika es szetfullotod az egesz kocsit akkor az jobban megy majd fele annyiert. Csak nem latjatok , hogy a 7es bmws reteget k*rvara nem erdekli , hogy hany sec alatt van 100 on a kocsija , ha 2szer annyi ido mint az evonak akkoris fizet erte 4szer annyit. Es itt jon az amit ti nem fogtok fel : ettol meg az evo nem szar auto.

    [ Szerkesztve ]

    -woody-

Új hozzászólás Aktív témák