Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz King Unique #40 üzenetére

    Ahogy előttem is jelezték ez az ingyen úgy van mint a szocializmusban a 3,60-as kenyér volt. Most fizeted ki, ezt nem ingyen adja a Microsoft, hanem a diák kapja ingyen, és a kettő ne keverd össze, azért azt Te sem gondolhattad egészen komolyan, hogy az MS bármit is ingyen ad.

    Pontosan ezt a szemét viselkedést unták meg akik átálltak. Mert a Libreoffice valóban ingyen van, a kettő között igen nagy különbség van barátok között is.

    Nagy szavakkal lehet valóban dobálózni, de a tény attól tény marad, az otthoni felhasználónak, ha meg kell venni, és nem a megfelelő letöltő oldalról "veszi" meg kétszer (egyszer észre, egyszer meg el), akkor rohadtul nem éri meg az MSO otthonra.

    Ez a tudják mi a jó nekik dolog, meg olyan, hogy addig ameddig nem kényszerítik, hogy megvegye, az MSO-t otthonra, addig igen frankón okos, de ha nem tudná letölteni, azért kíváncsi lennék, hogy ki venné meg....

    Azért érzed ugye, nem kell közgazdásznak lenni, hogy tudd a választ.

    Valamint azt is, hogy az LO elkezdene terjedni.

    Ha alapvető eszközök nincsenek meg a termék terjesztésére, akkor mégis milyen alapon várják, hogy mki azt használja? Pusztán már a marketing hiánya = nem ismerik a szoftvereket, is egy erős hátráltató tényező. Másrészt csak és kizárólag a kenőpénzekre fogni, azt, hogy MS cuccai mennek, azért kicsit túlzás. Voltak, vannak azért a másik oldalon olyan hiányosságok, pl. kései belépés, amik miatt alapból nem lehetett túl nagy áttörésre számítani.

    Azért pedig az is jellemző, hogyha valaki nagyobb számban akar LO-t használni, akkor az MS és a haverok megjelennek, hogy bizonyám mennyivel olcsóbb az MSO mint a bármi, lehet a bármi ingyen is... Ami minimum abszurd és nevetséges.

    [link]

    Vagy mondhatnám, hogy ilyen Microsoftos hazugság.

    A fiatalok, akik megszoknak valamit, nyilván ehhez erről ismét nem a Microsoft tehet. Hiszen ők általában nem azzal nyernek, hogy valakinek fizetnek, aki éppen jó helyen van jó időben.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • sirály12

    őstag

    válasz King Unique #40 üzenetére

    Miért is lenne más a tablet? Néha billentyűt és egeret is teszek rá, 10,1-es kijelző, egy komplett pc win10-el!

    Emellett ha már így kardoskodsz az office mellett, egy kérdés: Akik otthon office-t használnak, na azok közül hányan is vették meg, és hányan is használnak kalózverziót? Mert a diákokon kívül otthol én még csak virágboltosat láttam, ha kihasználják ha nem. Akkor nem jobb az amit én csinálok? Én nem veszem meg, de nem is használom!
    Az utolsó mondatodban a lényeg "megszokott", nem azért használja a legtöbb ember, mert jó, vagy az kell neki, vagy kihaszálja, hanem mert megszokta. Ez szimplán hülyeség, és az ilyen emberekről meg is van a véleményem. Mert inkább lopja mert megstokta, minthogy 10 perc alatt megtanuljon valami mást!

    Én szárnyalnék, de nem hagyják.

Új hozzászólás Aktív témák