Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz hallador #42 üzenetére

    Ezt az ingyenességet tényleg nem értem, hogy hova akarod magyarázni....
    - oktatásnak ingyen DOA --> MSO-ért állam, diák sem fizet
    - munkahelyen talán nekem kell megvenni a céges gépre?
    - otthonra tán fizetnie kell érte, ha épp "levirágboltizza", vagy 5 gépes sulis ingyenes verziója van?

    Otthon free LO vs. free MSO. Ugyan, ha mindkettőt megkapja ingyen a user, mi előnyt nyújt neki az előbbi, ha nem azt szokta meg, ráadásul nem azt kérik és használják általánosan? Semmit, max kevesebb helyet foglal a gépén...

    "de ha nem tudná letölteni, azért kíváncsi lennék, hogy ki venné meg...."
    Otthonra, akkor vsz nem sokan. De ugyanazt fel lehetne tenni fordítva, ha az LO fizetős lenne, vagy épp MSO totál free akkor kormányzati és otthoni szinten kik használnák? Vsz nem sokan... tehát ez is csak azt mutatja, hogy ezen megoldás nem kifejezetten a szoftver funkció, formátuma miatt alkalmazott, hanem főleg az ingyenessége miatt. Míg a másik office-nál az említett dolgok is jobban számítanak kereslet tekintetében.

    "A fiatalok, akik megszoknak valamit, nyilván ehhez erről ismét nem a Microsoft tehet. Hiszen ők általában nem azzal nyernek, hogy valakinek fizetnek, aki éppen jó helyen van jó időben."
    Azzal nem tud senki mit kezdeni, hogy másik oldalt nincsenek meg a megfelelő eszközök, tőke, lépések, az üzleti sikerhez. De persze ezt is rájuk akarnák fogni, netán nekik kéne pénzelniük őket.

    De ezt szerintem majd állj neki akkor feszegetni, hogy 180°-ot fordul a dolog, mert addig felesleges. És kissé már fárasztó ez a szokásos rizsa, mert ezzel se engem, sem tömegeket nem tudsz meggyőzni. És a gyakorlati helyzet is ezt támasztja alá. De persze tudjuk, mki hülye, mki MS csicska....mondják ezt a másik oldal elkötelezett hívei, kicsit nem pártatlanul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák