Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qdak

    addikt

    válasz mephi666 #19 üzenetére

    az orphan t még nem láttam, ha már vámpiros most jutott eszembe 1 sztem ó régi film, anyira emléxek h vmi marha magas épületben ép kuzdenek a vámpirral és már majdnem meg (harapja ?) mikor belecsap a villám :B kb ennyi de fog sincs mi eza film,
    egy kis bünti: 28 Weeks Later & ...

    (Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

  • Blindmouse

    senior tag

    válasz mephi666 #19 üzenetére

    Támogatom az ötletet, azon a területen nem vagyok ennyire otthon de bitos oda is születnek 5*-os történetek, jó lenne róluk is olvasni.

    3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

  • mephi666

    nagyúr

    válasz mephi666 #22 üzenetére

    lejárt a modidő:

    az alkonyattól pirkadatig-ot kifelejtettem... az a sorozat egyáltalán nem tetszett, holott tarantino-nak kb. minden filmjét nagyon kedvelem... meg az éjjeli őrség-et is kifelejtettem... annak az első részét láttam, de tetszett... az atmoszférája nagyon jó volt a filmnek... :K

    gyűjtök szerintem filmeket és csinálok egy hasonló sorozatot... megnézek pár sz@r filmet is, amit lehet savazni: leszbikus vámpírok gyilkosai, blood rayne, blood - az utolsó vámpír... ezeket nem láttam, de elég zs-kategóriásnak tűnnek...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz mephi666 #22 üzenetére

    kihagytad az animéket és pár régit:) lehet ez furán hangzik, de a 90es években megkerülhetetlenek, az Underworld/Van Helsing vonulat azokban gyökerezik.

    Blood / Blood+ (előbbi fél órás film, utóbbit nem láttam)
    Hellsing / Hellsing OVA: előző már régi, utóbbi a nagyobb költségvetésű jelenleg is készülő direct2dvd. az OVA nagyon véres (most finom voltam). ellenben a náci vámpírok/náci zombik ütnek:DDD eszméletlen fílinges.

    régiből: mindkét Nosferatu (a Murnau és a Herzog féle is)!!! Meg akkor már a reinterpretation, a Vámpír árnyékában. Salem's lot is ebben a témában készült, bár abból a filmet nem láttam. Lost Boys. Alkonyattól pirkadatig!!! 30 days of night. a Vámpírok bálja (Polanski/Dance of the vampires)

    a Let the right one in szerintem kissé kiesik, vámpíros, de kb annyira, mint a Re-Animátor zombifilm. Ettől függetlenül zseniális darab az alienációról. bram stoker félét és az interjút én is imádom.

    egyébként sajnos a felsorolás nagyrésze filmként nézve szemét (Blade2? Dracula2000? jesszusom).

    zombiból is volt még csomó
    White Zombi, Dod Snö, Shaun of the Dead, Romero többi műve, Re-Animátor 1-2 (meg papíron van harmadik is), Zombi 2 és egyéb Fulci valamint italozombiexplotaitionhorror remekek, Versus, Braindead (ezt kihagyni???? első svédeknél vettem dvdm, mert Mo.n nem adták ki)...

    más: Rec. szerintem nem ugyanazt a filmet néztük. olyan szintű feszültség van benne, amit nem láttam az egész kilencvenes években. persze, lassan indul be, de az igazi ínyencségek nem in medias res vérfürdővel szoktak kezdeni. ott a Sauna, ott a Descent (bár az félig kivétel), ott az Eden Lake... fokozás és intenzivitás. és robban a feszültség.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz mephi666 #23 üzenetére

    A vámpíros sorozatodhoz még ajánlani tudom a Stake Land című filmet. Egyszerűen zseniálisan mutatja be a világot (azaz azt, hogy hogyan viselkednének az emberek egy ilyen apokaliptikus helyzetben, új hittérítők/vallások, stb.), nem beszélve a főszereplőkről, akik szintén remekelnek. Van is egy bejegyzések a filmrol, ha gondolod olvasd el. Szerintem a legjobb, legalábbis számomra a leghitelesebb vámpíros film a világon.

    A Zombielandről csak annyit mondanék, hogy nem egy sírvaröhögős vígjáték, de azt se mondanám, hogy ipari hulladék. Valahol a kettő között helyezkedik el, bár én inkább pozitív irányba hajlok Woody Harrelson és Emma Stone miatt. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák