Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz qdak #15 üzenetére

    egyetértek... :K ízlések és pofonok... van akinek nagyon bejön, de szerintem egy erőltetett, gagyi, klisés sz@r az egész...

    tegnap elkezdtük nézni ezt a diary of the dead-et, de csak 3percig bírtuk... :( nem voltunk megfelelő elmeállapotban és elnapoltuk... irtó sz@rnak tűnik az egész így hirtelen... viszont az árva (orphan) említésre került és megnéztük... az nagyon jó film... engem emlékeztetett eléggé "a kéz, amely a bölcsőt ringatja" c. thrillerre, volt benne klisé is itt-ott, de összességében nagyon jó mozi volt...

    fura dolog ez, mert zombis filmből ott vannak romero alapművei, amiben elég lassúak a zombik és 0iq-val rendelkeznek... egyetlen ösztön vezérli őket és slussz... a resident evil-ben is még ehhez nyúltak, mert a kutyákat/huntert leszámítva elég lassúak voltak az élőholtak... új filmekben meg (28 nappal később, legenda vagyok, stb) már gyors/intelligens zombik vannak... a holtak földjében (ami szintén romero mozi) is már megtanultak puskát használni meg ilyen... okosodnak...

    elgondolkodtam, hogy nekem meg egy (a tiédhez hasonló) vámpíros sorozatot kellene írnom :) azokkal is ugyanez a helyzet: az újabb vámpíros filmek is teljesen eltérnek a régiektől... elég megnézni a stoker féle drakulát meg az interjú a vámpírral-t (2 kedvencem) és összehasonlítani pl. a penge sorozattal vagy a vámpírok2-vel... a twilight-ot meg már nem is említeném, mert abban csak vámpírnak nevezett fénybenjáró, vegetáriánus, emberfeletti tulajdonságokkal rendelkező tinik vannak... :( (kb. minden vámpírtulajdonságot elvettek tőlük)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák