Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82729984

    törölt tag

    válasz BlackPriest #23 üzenetére

    "anno a (valaha) 34 lóerős bogarammal városban simán lehetett dinamikusan közlekedni, országúton sem volt gond"

    Persze ezt hivják nosztalgiának, az idő minden emléket megszépít. Persze hogy lehetett "dinamikusan" közlekedni, amig egy trabantot kellett megelőzni és amig ötöd ennyi autó volt az utakon :)

    Amúgy nekem a trabantról vannak szép emlékeim, viszont a multkoriban vissza kellet ülnöm egybe. Hát ööö, ott kezdődtek a problémák hogy a kormányt alig birtam elforgatni (pedig az emlékeimben ez simán ment csak hát ha egyszer hozzászoktál a szervóhoz...), a fékpedál lenyomására szinte nem történt semmi, a gázpedálra dettó.
    És nem, nem volt semmi baja a kocsinak, tökéletes müszaki állapotban volt, csak épp egy mai autó nagyságrendekkel jobb.

    "senki ne mondja nekem, hogy egy 5 személyes 100 lóerős autó a nagy átlagnak nem elég mindenhova."

    De hisz ez az átlag. Ezért nem is értem ezt a teljesítmény hajszolás dumát, nem 3-400 lóerős autók vannak az utakon. A legtöbb autó 90-130 lóerő között van.

Új hozzászólás Aktív témák