Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz Dany007 #126 üzenetére

    Ennyi ideig a PC-t is simán el lehet használni. Plusz időközben lehet fejleszteni - amennyiben szükséges-! És használtan ahhoz legalább lehet kapni alkatrészt olcsón.
    Tehát amit írtál az nem von le semmit egy asztali gép értékéből vagy használhatóságából

    Azt kell belátni, hogy az átlagember nem keres az aprón. Ő vagy bemegy egy nagyobb boltba, vagy bemegy egy kisebb boltba. Jó esetben megkérdezi egy ismerősét, aki még jobb esetben ért is valamit a dolgokhoz.
    Ő megveszi az egybegépet, aztán meg reméli, hogy nem megy tönkre a frászba. Kis szerencsével kihúzza évekig, aztán vagy amiatt, mert egy szoftver/munkafolyamat már nem megy, vagy mert beszarik valami, kidobja/odaadja a rokongyereknek, és vesz egy másikat - ha van rá fabatka. Más esetben marad, ameddig tényleg fel nem robban a gép.

    Az összes kérdés szerintem arra vezethető vissza, hogy ez egy IT fórum, itt az emberek vagy profik, vagy hobbisták, vagy legalább lelkes amatőrök. Semmi, de semmi közük (közünk) nincsen az átlag felhasználóhoz.

    A barátnőm 30 percig tud válogatni a samponok és tusfürdők között, én meg csak lemegyek a boltba, bedobom a szokásosat és kifizetem. Amit meg kell érteni, hogy a legtöbb ember ugyanígy van egy számítógéppel. Aki meg van olyan szerencsés anyagilag, hogy divatozzon, az meg örüljön neki, én is boldog lennék, ha brahiból behúzhatnék magamnak egy tabletet. Akinek meg tényleg kell - vagy úgy gondolja, hogy tényleg kell -, az meg vegye meg, ő tudja. Mi nem.

    Ahogy az is, hogy a "mai fiatalok"-ban benne van az is aki nem ingázik.

    Na, szerintem ott relatíve kevesen is vesznek notebookot.

    Igen, épp ezrét veszik meg a leggagyibb akcijós Euronics-es vagy Tescos laptopot, ahogy asztalit is ebből a kategóriából...

    Nem azt mondtam, hogy jót fog venni, hanem azt, hogy ő a branding miatt úgy fogja gondolni, hogy jót vett. Ha szerencséje van, rendes a boltos vagy van ismerős, akkor meg még igaza is lehet :K

    [ Szerkesztve ]

    Sectumsempra - For Enemies

Új hozzászólás Aktív témák