Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz bambano #25 üzenetére

    Röviden: Nem a könyvespolcra írtam. :U

    Hosszabban:

    "ja, az tényleg egyszerűbb, hirtelen igényed támad egy könyvre, kocsiba ülsz vagy bkv-ra, elbumlizol egy bevásárlóközpontba, ott megmondják, hogy éppen nincs, átmész egy könyváruházba, megveszed, hazaviszed, elolvasod..."

    A két véglet:
    - e-readerrel hávájdizsiszánsájn könyvet vásárolni
    - normál könyvet húúdemacera vásárolni, mert nem lehet előre tájékozódni a neten (pl készletet megnézni) vagy telefonálni a boltba, nem lehet a neten rendelni, húdesokutánajárásfujjfujj, stb-stb.

    Ez bizony kemény sarkítás, már csak azért is mert a lehető legnegatívabb végletet hozod fel az egyiknél. (Akkor a másiknál is azt kell, különben ferdítés.)

    A könyvespolcról és az e-könyvekről már lentebb írtam, egyikkel sincs különösebb gondom, a fekete-fehér gondolkodást viszont általában nem szívelem. Sajnálom, hogy félreérthető volt, legközelebb ha neked írok, majd szájbarágósabb lesz!

    U.I.: Ha kedvem támad olvasni valamit, akkor meglátogatom a kedvenc könyvesboltjaim honlapját, kiválogatom, ami kell, megadom hol szeretném átvenni és ennyi. Nem állok neki össze-vissza csatangolni a városban, mint egy hülye... Természetesen egy e-könyv megvásárlása még ennél is lehet kényelmesebb, de ettől még nem kell a mesebeszéd.

    Amúgy azt is megértem, ha valakire rájön az olthatatlan olvasási éhínség és csak egy új könyv megvásárlásával tudja ezt csillapítani. Megfelelő eszközzel megtámogatva neki találták ki az online boltokat.
    Viszont itt csak magamat tudom ismételni, nálam egyelőre e-book vagy papír alapú könyv játszik csak, a többi megoldás kevésbé kényelmes a szememnek. E-book-m még nincs, így marad a hagyományos könyvesbolt.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák