Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szupermacs

    veterán

    válasz [CsuCsu] #44 üzenetére

    Büszke lehet magára, hogy botolt és egy másodpercet sem játszott. :U

  • szupermacs

    veterán

    válasz davidsone #120 üzenetére

    UT3 is még mindig él, nekem elég is. Nem kell UT4 meg DOOM meg CS. :D

  • szupermacs

    veterán

    válasz Reggie0 #124 üzenetére

    ,,helyettunk dolgozzanak" és ,,hulyek szenvednek manualisan"! :C :C :C

    Az ilyen embereket nem értem, minek vesznek meg egy játékot és miért reklámozzák, hogy ők botokat dolgoztatnak benne, ahelyett, hogy inkább élveznék. Dolgozni a munkahelyen kell és ott kell a pénzt keresni, akinek szenvedés a munka egy játékban (ezt a három kifejezést így egy szövegkörnyezetben..) az inkább ne legyen vele büszke, hanem csinálja egyedül, otthon, csendben a négy fal között. :DDD

    Vagy csak én nem értem a modern kori kockulás lényegét, amikor megveszek egy szoftvert, hogy botot írjak/letöltsek hozzá és pénzt keressek? Botot használjon az, akinek hat anyja van, már ne haragudjatok. :)

  • szupermacs

    veterán

    válasz Reggie0 #126 üzenetére

    Lehet keresni másodállást, ha valaki dolgozni akar és nem tönkretenni a hobbiját azzal, hogy munkaként tekint rá. Rég rossz, ha az ember már szenved egy játékkal, aminek a nevében is benne van, hogy játék. Játszani kell vele, nem dolgozni. Azt megteszik azok, akik megírták és elkészítették a játékot. Gondolom az adóbevallásban sem szerepel az, hogy D3-ban AH-ból mennyit keres az illető és abból mennyit adózik le.

  • szupermacs

    veterán

    válasz Reggie0 #128 üzenetére

    a) Erre most mit mondjak? Máshol büntetik a botokat, még D3-ban is, pont ezért bannoltak sok embert. Kicsit komolyabban kellene vennie a Blizznek és sok más fejlesztőnek, hogy kik vannak online a játékaikban. Magyarul: vannak playerek, akik kifarmolnak mindent és tisztességesen végigtolják a játékot, bármi is legyen a tét (statok, pénz, kozmetikai cuccok, stb.) és vannak, akik inkább egy bottal csináltatják, mert nekik az jár, nekik a munka büdös, nekik nincs idejük, ők nem erre hivatottak, hogy farmoljanak éjjel-nappal és izzadtságos munkával megszerezzék azt, amire szükségük van.
    b) Másokkal szemben szemétség. D2-ben is annyi bot van multiban, hogy nem tudsz belépni egy olyan játékban, ahol nincsenek spam-botok, vagy bármilyen más botok. Magyarul: élő emberrel már alig játszol, kommunikáció sincs, mások számára a játékélmény is romlik ezáltal. Az, hogy magad számára meg nem teszed tönkre a játékélményt meg... :C Nem is játszol, ha botolsz, nincs mit tönkretenni magadnak. :D
    c) Pókerben nem botot használsz, ha jól tudom. (És a szerencsejátékot ne vegyük ide, teljesen más.) De fociban is be kell járni edzésre, teljesíteni kell, hogy bekerülj a csapatba, hogy abból pénzed legyen. Nincs kibúvó. Ha van, akkor azzal szintén mások számára teszed tönkre az élményt. Egy olyan ember mondjuk nem szívesen lennél egy csapatban, aki botokat használ egy virtuális játékban, mert nem tudsz vele kommunikálni. Egy focimeccsen sem lennél egy csapatban az edző 3 elhízott, lusta fiával, akik mozogni sem tudnak, csak bekerültek az edző jóvoltából.

    Bezzeg régen leültünk és több órás AoE meg Quake partykat toltunk, most meg már botolni akar mindenki, mert fárasztó egy rohadt gombot nyomogatni az egéren. A farmolás is beletartozik a játékidőbe, egy asztali RPG-nél sem mondod el a GM-nek, hogy te hazamész és folytassa nélküled a többiekkel, de majd szedjen össze mindent és jókat dobjon a kockával. Teljesen abszurd.

  • szupermacs

    veterán

    válasz Reggie0 #130 üzenetére

    Nem azért vannak botok, mert szarok a játékok, hanem szimplán csak lusta az ember és mindent akar, de azt munka nélkül. Ismerjük ezt a réteget, ugye? A gamer világban is megtalálhatóak, csak itt nincs bőrszínük. A legtöbb játékban büntetik a botokat, ennél maradok. Ahol a játékosnak bele kell nyúlnia bármilyen módon a játékba, hogy élvezhető legyen (de ezt kizárnám, mert aki botol az már rég nem játszik és semmi élvezeti értéket nem tapasztal az adott játékból) az már rég rossz. Az, hogy a D3 ilyen, a Blizz hibája. Én sem kedvelem, szörnyen monoton és unalmas. De nem botoltam volna soha azért, hogy pénzt szedjek vele össze.
    WoW-ban is voltak/vannak botok, de az is tilos. Régebben is használták őket, még a Token előtt (goldból vásárolható játékidő - teljesen hivatalosan).
    De ha egy játék rossz, vagy az ember lusta, azzal nem a többi játékost kellene büntetni. És írod, hogy az árakat nyomják le a botok. Ez is befolyásol mindent, teljesen tönkreteszi azt, amit a Blizz tervezett a játékba.

  • szupermacs

    veterán

    válasz Reggie0 #133 üzenetére

    ,,Gondolom nem gazdagodtak meg annyira, mint remeltek. Majd elejtek egy konnycseppet."

    Nem túl korrekt dolog mesterségesen befolyásolni az inflációt, még játékban sem. Azokkal szemben meg pláne nem, akik nyomkodják az egeret és végigcsinálják rengeteg időt beleölve.
    De nézz be D3 topicba, hogy mennyien élvezik azt, hogy több százszor végigcsinálják ugyan azokat a pályákat. A munka nem az, hogy beállítasz valamit, hogy dolgozzon helyetted és te elmész pihenni, enni, dugni, stb. Elhiszem, hogy szörnyen unalmas és vannak emberek, akik nem bírják a monoton dolgokat (én sem), viszont tiszteletben kell tartani azt, hogy ne befolyásoljuk azoknak a játékélményét, akik élvezik egyébként.

    WoT-ot nem ismerem. Talán ha fél órát játszottam vele. Fogalmam sincs, hogy ott miből áll a farmolás meg úgy a játékmenet azon kívül, hogy messziről lövöldöznek egymásra és kész.

Új hozzászólás Aktív témák