Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz hohoo #4 üzenetére

    "Régen fizetőssé kellett volna tenni az egész kócerájt... akkor legalább valami haszna is lenne, de nem még extra pénzt is pazarolnak rá."
    marmint a korhazakat?

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz hohoo #22 üzenetére

    szerintem meg a korhazakat, mert nekem meg arra nincs szuksegem

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz hohoo #26 üzenetére

    latom nem ert at az internetkabelen, hogy mire akartam celozni

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz bambano #65 üzenetére

    nem fejlesztoeszkozrol, meg rendes programrol volt szo, kerlek oldvasd el vegig az eredeti mondatot

    visual studiora pedig kerlek mondj nekem alternativ ide-t c# kod fejlesztesehez (megkozelitoen olyan konnyeden hasznalhato debugger-rel), mert epp a minap akartam elkerulni a telepiteset, de pl eclipse-hez (csak azt neztem, azt hasznalom elsosorban) ami plugin-t talaltam, mind evek ota nem fejlodik

    hogy hozzak peldat az oktatasbol is, szte-n legjobb emlekeim szerint van pl szamitogeppel tamogatott tervezes nevu kurzus, ahol a gyakorlaton az autodesk autocad programjat tanitjak (de ugyanezt a programot tanultam anno mas - nem erre specializalodott - emeltszintu kepzes keretein belul is)

    hogy munkambol hozzak peldat, az adobe termekeit tudnam emliteni (es nem, nem a fotoshop-ra gondolok, hanem mondjuk a flash builder-re, vagy a flash catalyst-ra)

    es igaz, hogy egyiket sem hasznaljak annyian, mint pl egy bongeszot (bar nem tudom, ez miert erv, hogy sokan hasznaljak, ha jol tdom, pont a linux az, amit a felsorolatknal is kevesebben hasznalnak), es igaz, hogy tobbseguknek van valamilyen (tobbnyire buta, felerteku, abandonware) alternativaja, de a felsorolatkat tenylegesen kivaltani kepes nincs

    innentol kezdve fentebbi kijelentesed (amit korabban kifogasoltam) nem tobb, mint a hozzanemertok felrevezeteset celzo (vagy abbol fakado) trollkodas

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz szepko #75 üzenetére

    felreertesz, nem azt tartom trollkodasnak, hogy szerinte nem feltetlen kell fizetni azert, hogy hasznalja a draga penzen vasarolt szamitogepet, hanem azt, ahogyan ezt eloadja

    nem csk itt, nem csak most (nezd eg pl, hogyan zarja #60-at, vagy hogyan nyitja #61-et
    abbol pont nem latszik, hogy tanult volna (barmit is, ami azt illeti)

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz bambano #80 üzenetére

    "Akkor cincáljunk:
    [...]
    elolvastam végig."

    bar a szoban forgo mondat elso felet illetoen igazad van, csak nem sikerult vegig elolvasnod, vagy ha sikerult is, egy az egyben figyelmen kivul hagytad azt

    "Nekem a visual studio nem c# fejlesztői eszköz.
    [...]
    válasz: van."

    akkor atfogalmazom
    kerlek mondj nekem olyan, c# nyelvet is tamogato fejlesztorendszert (azert pont ezt, mert engem perpill ez erint), ami a visual studio szolgaltatasaival egyenertekut nyujt (beleertve a mar emlitett debugger-t)

    "autocad helyett használhatnak brlcad-et, de mondjuk legyen igazad, a cad program egy, amit nehéz helyettesíteni. fotóboltot iskolai szinten lehet, flash-t nem tudom, hány helyen használnak."

    barmennyire is jol hangzik, ez tovabbra sem fotobol (shop != bolt), hanem fotomuhely, tovabba nem csak errol volt szo (es a flash builder sem osszekeverendo a flash professional-lel)

    "a tény pedig az, hiába akarod mindenáron a trollkodás bélyegét rámsütni, hogy az oktatási feladatok többségét meg lehet oldani linuxon. A közigazgatási feladatok többségét szintén, a kutatási, egyetemi szféra képes linuxon működni, az átlag iroda is. Azokra a gépekre, amikre meg autocad-et kell tenni, vagy tényleg megkerülhetetlenül fontos a fotóbolt, vegyenek w7-et."

    azt, hogy az oktatasi, kozigazgatasi feladatok reszben (vagy helyenkent egeszeben) megoldhatjak linux-on is, nem remlik, hogy ketsegbe vontam volna, s utolso senki trollnak sem emiatt szoktalak titulalni, hanem amiatt, hogy milyen stilusban adsz elo feligazsagokat
    nem remlik peldaul, hogy eddig arrol beszeltel volna, hogy oda vegyenek csak windoze-t, ahova szukseges, mindossze random szemelyeskedeseket es ideologiai maszlagot lehetett latni toled (talan ez az elso post-od ebben a temaban, ahol ettol eltersz, bar konkretumot meg itt sem sokat irtal, csupan a brlcad-ot)

    en sokkal jobban orulnek, ha nem kellene minositenem teged ahhoz, hogy eszrevedd magad, viszont sajnos utobbi idoben mar a linux-os topic-okba is csak azert jarsz be, hogy beszolj, ha valaki a windoze szot leirja, de tobbnyire inkabb csak vadaszod a windoze es/vagy ms hirek topic-jait, hogy kelts nemi flame-et es/vagy beszolj moonman-nek
    regebben legalabb fel lehetett hozni, hogy jo, jo, egy mocsok troll, de legalabb sok helyen segit, ha kerdeznek

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

  • rt06

    veterán

    válasz Jester01 #96 üzenetére

    koszonom a kimerito valaszt (miniaturt csak helyben feltoltott kepkre csinal a motor)

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák