Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    válasz old rocker #44 üzenetére

    Szerencsére még mindig át tud törni az igényes zene. Az új rendszer bevezetése időt igényel. Főleg az elején amikor még rengeteg igényes zene volt, ahogy arról beszéltél. És az üzlet gyakran felülírja az elképzeléseket. Ha a tömegek pénzkötegeket lobogtatva akarnak igényes zenét vásárolni, nem fogják elhajtani őket, max savanyú pofát vágnak. De ettől még próbálkoznak, csak kapcsold be a bármelyik zenecsatornát. A folyamat hosszú, de ha körbenézel, akkor láthatod hogy eléggé előrehaladott állapotban van.Miley, Gaga, biber, OgliG sorolhatnám.

    Az idézeteket meg gondolatébresztőnek szántam. Érdemesmindkettőt elolvasni teljes terjedelmében, egyik sem hosszú. Nem minden van pont úgy ahogy leírják, de nagyon arrafelé tendál.

    [ Szerkesztve ]

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • k.

    őstag

    válasz old rocker #44 üzenetére

    "Azzal, hogy a jelen zenéje egyre igénytelenebb, azzal egyetértek"
    Ez nagyon relativ. Én elektronikus zenét hallgatok-nem sorolnám a tucc-tucchoz igazából-, melynek jeles képviselői például Tiesto, Armin Van Buuren, Deadmau5, és még sorolhatnám. 18 éves vagyok, nekem ők lesznek azok, akikre 20 év mulva vissza fogok emlékezni, és mondani, hogy igen, nekem ez volt a fiatal korom. Neked más volt, az akkori "igénytelen" zenét hallgattad. Ezek az általam fentebb említett egyének is írtó sokat letettek a zenei "asztalra"(Tiesto például a 2004es olimpia megnyitóján is zenélt), csak neked sokszor ez nem mond semmit, hiszen nem hallgatod. Ugyanúgy, ahogy én nem hallgatok Pink Floyd-ot, vagy U2-t, mivel más az izlésem. Nem nevezném igénytelennek magam, hiszen ezek a zenék is adnak az embernek egy csomó mindent(Például képes vagyok 1-1 számra írtó szabadnak, vagy akár nagyon megfontoltnak/összeszedettnek érezni magam) amire az ember vágyik. Az, hogy sokan a mai elektronikus és tsai zenét a bkv-n pár hülye álltal bömböltetett magyar "DJ"-k által kreált 2 tücc tücc végtelen remixben-el azonosítják, az már nem az én bajom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák