Új hozzászólás Aktív témák

  • Eddie141

    senior tag

    Kiváló, és messzire röptető írás.
    Hát igen.
    Én azt mondom, hogy karcolom a felszínét annak, amit írsz. Apám által minden általad felsorolt zenét már 3 évesen is belém neveltetett :) Most pedig nagy kedvenceim. Még csak 20 éves vagyok, de akármikor kérdeznek, hogy mit hallgatok, el sem kell gondolkodnom és felsorolok akár 15-20at is az általad említett időszakból.
    Apám is kint élt németben, illetve Szabadkán, és itt Békéscsabán is. Csempészték be a lemezeket, és ellátták az itteni diszkókat a nagyok zenéivel, illetve ők maguk is csináltak bulikat. Viszont a "The Wall" című filmet ő is csodálva nézte, pedig átlagon felül volt "zeneileg képezve" az átlag magyarokhoz mérve, köszönhetően hivatásának. Ő is mesélt nekem az élményeiről, és már csak önmagában is lenyűgözőek azok is, és mindez megspékelve ezzel a magas fokú muzikalitással...
    Azt kell mondjam, ha nem apám lenne apám, és nem ismertetett volna meg olyan korán az ilyen típusú zenékkel, és nem szerettem volna meg, most nem ugyanilyen ember lennék.

    Azt még megemlíteném, és meg merem kockáztatni, hogy nagyban meghatároz egy embert az általa hallgatott zene. Akár az írásán is tükröződik ;) :R

    A mai napig is csupán a zene, és a motorozás tud megnyugtatni igazán. Ez a kettő az, amely feledtet velem minden gondot, és elgondolkodtat, hogy nem is olyan rossz nekem.
    Szerencsére egyre több korombéli hasonló beállítottságú emberre lelek itt a főiskolán, mert előzőleg, főként az általános iskolában sok gondom volt abból, hogy elítéltem az egyszerű zenéket. Változnak az idők, de remélem, hogy az ami jó, az örök! :R

    u.i.: Tudom, hogy sok előadót meg lehetett volna említeni, de én azért a Led Zeppelint és Frank Zappa-t mindenképpen beleírtam volna még :B Azért félreértés ne essék, nem gondoltam meg magam az első mondattal kapcsolatban! Köszönjük! :R :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák