Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab0729

    tag

    Remek írás, végig szakadtam rajta, főleg a második oldal alján a kettős vakteszt "konklúziójánál" nagyon ült a poén ha az akart lenni :D Hihetetlen módon tudnak hülyeségből megélhetést csinálni egyesek valós szellemi vagy praktikus értéket képviselő termék előállítása nélkül, a reklámszövegek eléggé nevetségesnek hatnak annak akik megpróbálják értelmezni, viszont a buta ember elolvassa, elhiszi és még büszke is magára, hogy mennyit "művelődött".

    Örök élmény: 3 éve "elsős" gépész voltam még, 2 teleshopos fickó próbálkozott a szokásos ha ezt a 2Ft-os késkészletet 30000-ért megveszed akkor kapsz hozzá még egy láda sz@rt is szlogennel a ház előtt. Vesztemre elég udvarias vagyok és hagyom, hogy az illető elmondja a szövegét, egészen addig míg eljutottunk a késeken lévő kis feliratig: "ROSTFREI"
    Azt próbálja velem lenyeletni az ürge, hogy ezek újfajta rostmentes kések.(Van rostos is? :Y)
    Kissé kikerekedett szemekkel kérdem: Mit csináltak a rostokkal?
    Erre szemrebbenés nélkül jött a válasz: Kivonták belőle a káros szénrostokat.(tegnap biztos sampont reklámoztak..) Álltam ott mint Katiban a gyerek és
    finoman megkértem, hogy menjen délebbre a késeivel meg a kollégájával együtt.

    Nagyon figyelni kell és minimum 10x meg kell gondolni, hogy az ember mire adja ki a pénzét [hacsak nem sörről van szó]. Minden elismerésem a cikkért.

Új hozzászólás Aktív témák