Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmaxy182

    őstag

    A Google ott szúrta el ezt az egészet, hogy későn reagált. Ha a Facebook-al egy időben, vagy csak egy kicsit később kihozzák a Plus-t, akkor most nem itt tartana a projekt. Akkor nem kellett volna a mindenre rátelepedő erőltetés, stb. Azt a Google sem várhatja el, hogy ha mondjuk egy tinédzser beköltözött a Facebookra (és sajnos ott éli a fél életét), akkor egyszer csak fogja magát és átmenjen Plus-ra, amikor a barátai (értsd: azok, akik belájkolják a fürdőszobás, csücsörítős képeit) mind fészen vannak.
    Maga a Google Plus (ha nem azt nézzük pl hogy milyen idegesítően integrálták a Youtube-ba) minimum egy szinten van használhatóságban a Facebook-kal, de inkább fényévekkel előrébb.
    Egyszerűen nem értem, hogy miért nem tudják úgy leprogramozni a fácsét, hogy ne fogjon vissza egy i5-ös, 4 Gb RAM-os gépet is, amikor görgetem. A Plus sokkal átláthatóbb, gyorsabb, sokrétűbb.
    De én sem használom a Plus-t, pont azért, mert akkor nem lenne, aki lájkolja a képeimet, amiken épp szarok... :( (szarkazmus)

    [ Szerkesztve ]

    Minden szavam magánvélemény!

Új hozzászólás Aktív témák