Új hozzászólás Aktív témák

  • Soil Creep

    csendes tag

    A cikk hagyományosan színvonalas volt, élvezettel olvastam most is. Sajnos a szavazásról ezúttal viszont lemaradtam.

    Mindössze 2 versenyző helyezése döbbentett meg, de az övéké nagyon: Vergne és Alonso.
    Vergne szerintem a szezon 2. felében bemutatott előzéseivel bizonyította, hogy helye lenne egy Red Bullban. Inkább a hatalmas orosz piac miatt lett Kvyat a befutó, mintsem a teljesítménye miatt.

    És Alonso? Ő lenne 2014 legjobb versenyzője?? Én ezt nagyon elfogultságnak érzem, gyakorlatilag semmi kiemelkedőre nem emlékszem vele kapcsolatban. A Silverstone-i Vettel elleni csata tényleg fergeteges volt, de én ettől még nem érzem valami kiemelkedőnek ezt az évét. Egy kanyarlevágásokkal bemákolt 2. hely a Hungaroringen és alaptalan integetés Stevensnek Brazíliában, ami jellemzi az ő évét. Én inkább érzek itt egy kis elfogultságot a szavazók részéről, mint objektivitást.

    Személyes tanácsként hozzátenném, hogy szerintem jó ötlet lett volna a legjobb és a legrosszabb 2-3 eredményt törölni az átlagszámításkor, így a szélsőségek és az elfogult szavazatok valamilyen szinten kiküszöbölhetők lettek volna.

Új hozzászólás Aktív témák